Ustica Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ustica ar AFerry. Prāmji uz Ustica, Itālijā, ir pieejami no Sicīlijas. Jūs varat veikt prāmi uz Ustica no Palermo.

Ustica prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Ustica darbina ar Liberty Lines. Kad jūs meklēt prāmi uz Ustica, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Ustica prāmji ar Liberty līnijām ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ustica būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Ustica Prāmji
  • Ustica Prāmji
  • Ustica Prāmji

Par Ustica

Ustica ir maza Itālijas sala tikai pie ziemeļu krastu Sicīlija veidošanas Ustica Palermo populārs prāmi, šķērsojot. Sala ir apmēram 9 kilometrus pāri, kas atrodas 52 kilometrus uz ziemeļiem no Capo Gallo, kas Tirēnu jūrā. To var sasniegt ar jūru no Palermo visa gada garumā. Brauciens pati ilgst aptuveni 2 stundas 30 minūtes ar prāmi, un tikai 1 stunda 15 minūtes ar gaisa spilvena. Tas ir ļoti populārs tūrisma galamērķis Palermitans kuri pārsvarā nāk šurp gan jūlijā un augustā viņu vasaras brīvdienas.

Ustica tiek uzskatīta kā vārti uz Sicīlijas cietzemi. Sala izpaužas tā nosaukumu no romieši un latīņu sadedzināti pēc tās melnās krāsas akmeņiem. Lai arī sala ir arī vietēji pazīstams kā "melnā pērle".

Prāmji uz un no Ustica

Jūs varat viegli iegūt no Palermo ostas uz Ustica portu, izmantojot itāļu prāmju kompānija SIREMAR Ferries . Tas ir itāļu prāmju operators, kas darbojas jau iespaidīgu flotes kuģu pēdējo 39 gadu laikā, kopš 1976. Viņi piedāvā plašu iekārtu uz borta. Jūs parasti atrast restorānus, uzkodu bāru un veikalu.

Rezervējiet prāmi uz Itāliju, Tunisijas vai Maltā no Sicīlijas vēsturiskā galvaspilsētā, vienkārši un droši ar AFerry.

Ustica Karte

Skatīt karti

Ostu adreses