Prāmis uz Urugvaju

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Urugvaju ar AFerry. AFerry vienmēr lētas cenas Urugvaja prāmjiem, kas ļauj ceļot atvieglota, zinot, ka jums ir daudz. Urugvaja prāmji darbojas no 3 prāmju ostas - Colonia, Montevideo un Punta del Este. Jūs varat rezervēt prāmi uz Urugvaju no Argentīnas, izmantojot 3 prāmju maršrutus - Buenos Aires uz Colonia, Buenos Aires Montevideo un Buenosairesā uz Punta del Este.

Urugvaja Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz Urugvaju ir vada Colonia Express. Mēs salīdzināt visus rezultātus Colonia Express, lai palīdzētu jums iegūt vislabāko cenu, labākais laiks, lai atbilstu jūsu plāniem. Colonia Express piedāvā nepārspējamu pakalpojumu un jūs jūtaties kā jūs esat atvaļinājumā, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Urugvaju būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.