Unity Line prāmji

Unity Line
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Unity Line prāmju no Zviedrijas uz Poliju vai no Polijas uz Zviedriju. Unity Line prāmji ir moderni ir pilna spektra uz klāja iespējas, lai padarītu Jūsu braucienu īstu baudu. AFerry vienmēr lētas cenas Unity Line un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Unity Line prāmji no Polijas ostai Ystad Zviedrijā, kas ir tikai aptuveni 50 kilometrus uz Malmē. Jūs varat arī doties no Ystad Polijas pilsētas Swinoujscie. Skatīt zemāk jaunāko Unity Line cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Unity Line grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Iekāpšana sākas 90 minūtes pirms plānotā izbraukšanas laika. Pēdējais iekāpšanas laiks ir šāds: Kājāmgājēji - 15 minūtes pirms plānotās izbraukšanas, pasažieri ar transportlīdzekļiem - 30 minūtes pirms plānotā izbraukšanas laika. Pasažieriem ar transportlīdzekļiem jābūt gataviem uzbraukt uz prāmja 90 minūtes pirms plānotā izbraukšanas laika.

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Swinoujscie - Ystad
7 h 15 min
Populārākais maršruts:
Ystad - Swinoujscie
Lētākais:
Swinoujscie - Ystad
141 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 3
 • Rezervēts: Ce, 22.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020.

Īpašie piedāvājumi

Unity Line Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Ystad - Swinoujscie
(Unity Line)
201 €
 • Rezervēts: Se, 17.10.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 30.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Swinoujscie - Ystad
(Unity Line)
141 €
 • Rezervēts: Ce, 22.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Uz klāja Unity Line prāmji

  , kā arī virkni ērtas kajītes un sēdvietu jūs atradīsiet daudz darīt uz kuģa Unity Line prāmi. Jūs atradīsiet pilnu servisu a la carte restorāni, kā arī vairāk vienkārši pašapkalpošanās bāri vienkāršām maltītēm un vieglas uzkodas. Veikali pārdod atlaides precēm, bārs, kur jūs varat atsvaidzināt sevi ar karsto un auksto dzērienu un dažas prāmjiem ir arī diskotēka, kur var dejot nakts prom.


  Vai jūs izmantojat Unity Line Ystad Swinoujscie maršrutu vai, ja jums iet no Polijas uz Zviedriju uz Ystad Swinoujscie prāmja, tas poļu operators nodrošinās, ka jūsu ceļojums ir nekas prieks.