Umea Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Umea Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ūmeo ar AFerry. Prāmji uz Ūmeo, Zviedrijā, ir pieejami no Somijas. Jūs varat veikt prāmi uz Ūmeo no Vaasa.

Umea Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Ūmeo ir vada Wasaline. Kad jūs meklēt prāmi uz Ūmeo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Umea prāmji ar Wasaline ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ūmeo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Umea Prāmji
  • Umea Prāmji
  • Umea Prāmji

Par Ūmeo

Umea austrumu Zviedrijā, ir labi zināms, tas kultūru un muzejiem. Umea ir pazīstama kā "Town Silver bērzi", un atrodas pie mutes UME upes. Pēc Lielās Fire Umea 1888, visa pilsēta tika pārbūvēta un tūkstošiem bērzu koki ir iestādīti uzliku ielās.

Bildmuseet muzejs ir viens no galvenajiem objektiem Umea. Izstādē laikmetīgo mākslu no Zviedrijas un visā pasaulē, jūs varat izbaudīt gleznas, skulptūras, grafiti, dizainu un arhitektūru ar katru gadu ir aptuveni 15 unikāliem izstādēs. Muzejs ir atvērts visu gadu, un ieraksts ir bez maksas.

Umea ieguva nosaukumu galvaspilsētas Eiropas kultūras 2014. gadā, un par labu iemeslu dēļ. Liela daļa iedzīvotāju veido studentu Umea Universitātē, kas ir lielākais institūta Zviedrijā. Ar pilsētas jauniešu noteikti ir bijusi ietekme uz pilsētas padarot to par unikālu atrakciju cilvēkiem no visas pasaules.

Pēc Älgens Hus jūs saņemsiet vienreiz mūžā pieredzi, iegūt līdz pat tuvu ar aļņiem. Umea ir mājvieta Eiropas pirmo alni fermā, kur jūs varat pieskarties neinteresants Elks - kaut jūs būtu grūti izdarīt jebkur citur.

Prāmji uz un no Umea

Wasaline prāmji ir ērtas sēdvietas, bāri, kafejnīcas un visu, kas nepieciešams, lai jūsu prāmju ceļojums relaksējoša un patīkama. Jūs varat baudīt ātru dzērienu vai uzkodas kādā no kuģa restorāniem.

Nokļūšana Ūmeo ostas

Ar auto
Jūs varat sasniegt Umea no Sundsvall, Skelleftea un Lulea ņemot maršruts E4. Umeå prāmju osta ir Holmsund, 20 km attālumā no Ūmeo pilsētas centra. Sekojiet maršruts E12 no Ūmeo uz krastu, kas ved uz terminālu.

Ar vilcienu
dzelzceļa tīklu Zviedrijas ziemeļos ir uzlabojusies krasi pēdējos gados. Umeå dzelzceļa stacija ir labi sakari, un tas ir tikai 10 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra, kur var atrast taksometru pakalpojumus ostā.

Ar autobusu
Ir autobusu nodošana no Ūmeo pilsētas centra uz ostu, kas atiet 90 minūtes pirms paredzētā izlidošanas laika prāmja. Rezervācijas jāveic iepriekš par autobusu pārskaitījumiem.

Umea Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Wasaline

Umea Ferry Port, 913 32 Holmsund, Sweden