Umag Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Umagas ar AFerry. Prāmji uz Umagas, Horvātijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Umag no Venēcijas.

Umag Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Umag ir vada Atlas Kompas un Venezia. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Umagas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Umagas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Hvar, Mali Losinj un Novalja, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Umag prāmji ar Atlas Kompas un Venezia ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Umag būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Umag Prāmji
  • Umag Prāmji
  • Umag Prāmji

Par Umagas

apdullināšanu piejūras pilsēta Umagas ziemeļu Horvātijā ir mājvieta gada Horvātijas Atvērt ATP tenisa turnīrs. Ziemeļu atrašanās Pilsētas nozīmē, ka tas ir tikai rokas stiepiena attālumā no Venēcijas Itālijā un tāpēc ir ideāls sākumpunkts Horvātijā no Itālijas vai ātri getaway galamērķi, ja jūs plānojat apmeklēt Venēciju vai Itālijas ziemeļos. Zemāk jūs varat atrast visu Umag prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Umag ir Horvātijas vārti uz Eiropu, un ir pirmais tūrisma galamērķis jūs saskaraties, ja nāk no ziemeļiem. Tā atrodas skaistā līcī ar vienu no prestižākajām ACI jahtu piešķirts Zilais karogs. Tas ir silts Vidusjūras klimats ar pārpilnību saules lielākajā mēnešiem gada laikā.

Umagas vecpilsēta noteikti ir vērts apmeklēt. In seniem laikiem Romas aristokrātija vien balstās savas vasaras rezidences pilsētas un šodien jūs varat atrast paliekas seno pilsēta sienas un aizsardzības torņus, kā arī renesanses un baroka stila mājām un baznīcām. Iespējams, slavenākais baznīcas draudzes baznīca pieņēmums par Virgin Mary un baznīcā Lielais.

Prāmji uz un no Umagas

Atlas Kompass darbojas divas modernas kuģus ar āra klājiem, gaisa kondicionieri, atpūtas zonu un bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Beznodokļu iepirkšanās ir pieejama kuģa.

Venezia Lines ir flotes 3 ātrgaitas katamarāniem aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un gaisa spilvenu apvienojot uzlabotas īpašības katamarāniem un Hovercrafts. Tas ļauj viņiem sasniegt lielāku ātrumu līdz pat 40 mezgliem ar ievērojamākajiem komforta līmeni.

Commodore Cruise kuģis, uz Fast Motor Boat Dora ir divi stāvi ar aviokompāniju stila sēdvietas, gan pilnīgi gaisa kondicionieri, kas palīdzēs jums atpūsties uz jūsu ceļojums. Tālāk ir divi borta bāri, viens iekšpusi un vienu no ārpuses uz sauļošanās terases.

Umag ostu iekārtām

Umagas osta ir maza vienkārša osta bez plašām iespējām. Tomēr ir daudzas kafejnīcas un restorāni netālu no ostas.

Darba Umag ostu

Umag ir labi savienota ar pārējo Horvātiju izstrādāto ceļu tīklu. Centrālā A9 autoceļš ir ļoti tuvu un viegli sasniedzams. Ceļu tīkls ir iespējams, vienkāršākais veids, lai sasniegtu ostu un izpētīt valsti kopumā

Umag Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlas Kompas

Umag Ferry Port, Setaliste Vladimira Gortana, 52470 Umag, Croatia

Commodore Cruises

52470, Umag, Croatia

Venezia

, 52 470, Croatia