Ullapool prāmju osta

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

  • Ullapool prāmju osta
  • Ullapool prāmju osta
  • Ullapool prāmju osta

Par Ullapool

Pagāja vēl pāris desmitiem gadu, tālsatiksmes zvejas flotes no austrumu Skotijā un ārpus tās, lai atklātu priekšrocības Ullapool ir kā drošu stiprinājumu rietumu pusē valstī. Kopš tā laika, lai gan Bagātība no Skotijas zvejas flotes ir pārgājis un plūda, makšķerēšana ir palikusi centrā ekonomikas pilsētu. Īpaša iezīme daudzu gadu gaitā ir bijis izmantošana Loch Broom rūpnīcu kuģiem, kas kuģo no Krievijas un Austrumeiropas, kas pievienots ļoti kosmopolītiska gaisu uz pilsētu.

Ullapool piedāvā dažas ļoti jaukas bāri, ieskaitot prāmi Laivu Inn. Tas arī ir virkne veikalu no mazākā līdz pat labi uzkrāti lielveikalu.

Ullapool ir galvenais galapunktam prāmi uz Stornoway, tāpēc MV Isle of Lewis ir biežs viesis. Prāmju ostas biroji nesen pārcēlās uz pievilcīgu jaunā ēkā uz mola.

Ullapool Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Shore Street, Ullapool, IV26 2UR, Scotland