Uehara Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Uehara ir ostas ziemeļu krastā Iriomote salas, kas ir lielākais no Yaeyama salām. Kaut pieticīgu lieluma salu, tas nav izvietošanas sloksnes, lai visi apmeklētāji ir jāievada salu laiva.

Šeit var atrast visu Uehara prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Uehara Prāmji
  • Uehara Prāmji
  • Uehara Prāmji

Prāmji uz un no Uehara

Ishigaki Dream Tours
uz klāja jūs atradīsiet ērtas sēdvietas un gaisa kondicionēšanas karstās dienas. Daži no laivām ir arī jomas, sēdēt ārā un baudīt skatu.

Par Uehara

Uehara atrodas uz ziemeļu galu Iriomote, salas, kas ir lielākā no Yaeyama salu kas sastāv no 19 subtropu salas dienvidos rietumu ūdeņos Okinavas prefektūras (dienvidu lielāko punktu Japānas). Uehara ir laba prāmju saites ar Hatoma osta Okinavā. Iriomote salas augstākā virsotne ir Mt. Komi pie 469m. Ir daudzas darbības, kas pieejami Iriomote salā, piemēram, smaiļošana tropu upēm, pārgājieni džungļos interjera un niršanu uz salas iespaidīgu koraļļu rifiem.

Uehara Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Ishigaki Dream Tours

Uehara Port, Okinawa 907-1541, Japan