Turku Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Turku Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Turku ar AFerry. Prāmji uz Turku, Somijā, ir pieejami no Olandes un Zviedrijā. Jūs varat veikt prāmi uz Turku no Langnas, Mariehamn un Stokholmas.

Turku Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Turku darbina ar Tallink Silja un Viking Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Turku, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Turku, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Helsinku un Naantali, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Turku prāmji ar Tallink Silja un Viking Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Turku būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Langnas - Turku
(Viking Line)
64 €
  • Rezervēts: Ot, 8.9.2020.
  • Ceļojiet: Ot, 15.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Turku Prāmji
  • Turku Prāmji
  • Turku Prāmji

Par Turku

Turku ir vecākā un piektā lielākā pilsēta Somijā. Tā ir galvaspilsēta Somijas līdz 1812. Turku vienmēr ir bijusi nozīmīga vieta Somijas vēsturē. Pilsēta tika pilnībā iznīcināta lielā ugunsgrēka 1827. gadā, taču tika pārbūvēta vai nu upes krastā ar jaunu pilsētas plānu, saskaņā ar vīziju arhitekta CL Engel.

Turku ir universāls pilsēta kur vēsture un kultūra sajauc ar modernu dzīves stilu vienlaidus. Turku labākais objekts ir upe Aura un tās bankām. Daži no galvenajiem objektiem, piemēram, pilsētas muzeju un mākslas galeriju, tiek būvētas ap šo upi. Ett Hem muzejs, Turku pils datēti ar 1280, automobiļu un komunikāciju muzejs, Turku katedrāle (celta 1300.) un somu Bioloģiskā muzejs ir daži citi jāredz vietas Turku.

Turku ir centrs mūzikas un mākslas Skandināvijas, kas ir redzama vairākās teātru pilsētas.

Turku piedāvā arī dažādus restorānus un naktsmītnes, lai atbilstu ikviena gaumei un darbojas kā vārti, lai apmeklētu apkārtējo Ālandu salu un citi Somijas pilsētās.

Prāmji uz un no Turku

Reģistrēšanās uz Turku prāmjiem sākas 2 stundas pirms izbraukšanas.

Turku Prāmji piedāvā lieliskas borta iespējas, piemēram, dažādiem restorāniem, tostarp grilu un grils māja, kafejnīca, bufetes stila restorāns, ērtas kajītes, izklaides vietas, baseins, rotaļu istabas bērniem un beznodokļu veikaliem.

Tallink prāmji piedāvā izdevīgus piedāvājumus un veicināšanas akcijas uz Turku Ferries un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Neatkarīgi Turku prāmju vēlaties, jūs varat atpūsties droši zinot, ka jums atrast daudz ar AFerry.

Turku ostas iekārtām

Turku prāmju osta atrodas tikai 3 km attālumā no pilsētas centra un nodrošina visas iespējas, piemēram, tūrisma informācijas centru, ATM un naudas maiņas punkts, veikali, sabiedriskās tualetes, restorāni un bāri, transporta pakalpojumi taksometru kopā ar stāvokli mākslas video novērošanu.

Nokļūšana Turku

Helsingintie ceļš savieno Turku uz Helsinkiem. Turku Prāmju osta parasti ir ļoti labi savienota ar pārējo Somijas un E18 autoceļa savienos Skandināviju caur Somiju uz Sanktpēterburgu un pa Krieviju vēl tālāk uz austrumiem.

Autobusu pietura atrodas tikai 120 m attālumā no prāmis terminālis un vietējo autobusu skaits 1 savieno termināli ar pilsētas centru ik pēc 15 minūtēm.

Somijas dzelzceļu tīkls ir viens no labākajiem Skandināvijas. Ir dzelzceļa stacija atrodas tikai 100 m attālumā no prāmju termināla un bieži vilcieni savienojumu ar pārējo Somijas.

Turku Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tallink Silja

Turku Ferry Port, Linnankatu 91, Turku, 20100, Finland

Viking Line

Viking Line terminal, 1. Linja, Linnansatama, FIN-20100, Finland