turboreaktīvs Prāmji

turboreaktīvs
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt TURBOREAKTĪVAJĀM prāmi ap Ķīnu starp reģioniem, Honkonga un Makao. Turboreaktīvs piedāvā maksimālu braukšanas pieredzi katru pasažieris. AFerry vienmēr ir jaunākās un piedāvājumus uz TURBOREAKTĪVAJĀM prāmjiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt TURBOREAKTĪVAJĀM prāmjus uz ostām Hong Kong, Kowloon un Makao. Visām turboreaktīvajām prāmju maršrutus ar jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Kowloon - Macau
1 h
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

turboreaktīvs Maršruti

    Borta TURBOREAKTĪVAJĀM prāmjiem

    uz klāja ar TURBOREAKTĪVAJĀM jūs atradīsiet modernas un plašas iespējas. Katrā kajītē ir labi aprīkota ar audio un vizuālo sistēmu, un ap kuģa, jūs varat atrast izvēli pārtikas, dzērienu un beznodokļu preces, no kuriem izvēlēties.


    Par TURBOREAKTĪVAJĀM Ferries

    TURBOREAKTĪVAJĀM ir spēcīga flote ātrgaitas kuģu, tostarp Tricat kuģiem, kas konstruēti un ražoti tepat Lielbritānijā. Turboreaktīvs ir pirmais uzņēmums, lai nodrošinātu visu diennakti jetfoil pakalpojumiem, un ir vairāk nekā 50 gadu kuģniecības pieredzi.