Tunis Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tunisa Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Tunisas ar AFerry. Prāmji uz Tunisā, Tunisijā, ir pieejami no Francijas, Itālijas un Sicīlijā. Jūs varat veikt prāmi uz Tunisijā no Civitavecchia, Dženova, Marseļa, Palermo un Salerno.

Tunis Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Tunisas darbina ar Corsica Linea, CTN, Grandi Navi VELOCI un Grimaldi Lines. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Tunisas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Tunisas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Korsikas Linea un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Tunisas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tunisas būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Genoa - Tunis
(Grandi Navi Veloci)
542 €
  • Rezervēts: Pk, 18.9.2020.
  • Ceļojiet: Se, 26.9.2020. - Ce, 26.11.2020.
  • Automašīna + 1
Genoa - Tunis
(CTN)
325 €
  • Rezervēts: Pr, 21.9.2020.
  • Ceļojiet: Se, 26.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
  • Tunis Prāmji
  • Tunis Prāmji
  • Tunis Prāmji

Par Tunisas

galvaspilsēta Tunisa, atspoguļo valsts bagātīgo daudzveidību. Franču koloniālo pagātni vēl joprojām ir jūtama visā pilsētā un valstī, jo tas tikai ieguva neatkarību 1956. Vislielākais pierādījums ir virtuve, ar savu maisījums izsmalcinātu franču stilu un arābu garšvielām.

pilsēta no Tunisa satur arī paliekas, kas bija Romas Kartāgas, bet romiešu drupas Dougga un El Jem ir daži no finest Āfrikā.

Tunis ir mājvieta 1 no 10 valsts iedzīvotāju, kombinējot moderna, Eiropas stila pilsētas koku izklāta promenādēm ar dinamiskas, atmosfēras Medina UNESCO uzskaitīti kā Pasaules mantojuma sarakstā. Citas Tunis atrakcijas ietver Zitouna mošeja (Lielā mošeja), kas ir lielākais Tunisijā, vai Nacionālo Bardo muzejs, kurā atrodas viens no pasaules lielākajiem kolekcijas romiešu mozaīku. Vēl viens populārs apskates objekts ir Nacionālais muzejs Carthage.

Prāmji uz un no Tunisas

Grandi Navi VELOCI piedāvā plašu izvēli kabīnes, ieskaitot kabīnes invalīdiem, visi ar labierīcībām. Uz lielākiem kuģiem viņi piedāvā arī numuri ar TV, telefons, radio, gaisa kondicionētājs un mini bārs.

Grimaldi Prāmji ir lielas un plašas, un piedāvā iespējas, piemēram, luksusa atpūtas, restorāni un bāri, izklaides un atpūtas iespējas, konferenču zāles, bērnu rotaļu laukumi, āra klāja telpām, baseini.

SNCM prāmji nodrošina draudzīgu un mājīgu atmosfēru ar plašu borta iekārtas, tostarp dažādu restorānu, diskotēku, piano bārs, beznodokļu iepirkšanās, spēļu istaba, baseins un džakuzi un solāriju starp daudzām citām lietām garantēta, lai saglabātu visai ģimenei izklaidē.

CTN (La Compagnie TUNISIENNE de Navigation) darbojas trīs modernas pasažieru prāmjiem. Jūs atradīsiet šie modernie kuģi gaisa kondicionētāju piedāvā pilnu borta iekārtām. Papildus draudzīgu personālu un lielisku visapkārt pakalpojumu, uz klāja jūs atradīsiet arī restorāni, bāri un kafejnīcas, rotaļu laukums un veikali. Jūs pat varat veikt peldēties uz klāja peldbaseinu, kad laika apstākļi ir labi.

Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Prāmji, CTN un SNCM visu piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas uz Tunisa prāmjiem, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Tunisa ostas iekārtas

galvenais Tunisijas prāmju osta atrodas tirdzniecības ostā La Goulette, zvejas ostu astoņas jūdzes uz ziemeļiem no Tunisas. Galvenais prāmju osta ir tikai pusjūdzi no centra La Goulette; gan ostas reiz apmierinātas tikai kravas kuģiem, terminālis ēka ar iekštelpu Souk tagad atzinīgi prāmju pasažieriem.

La Goulette pati pilsēta ir daži no Tunisa 'labākajām jūras restorāniem. Tomēr nav daudz ko citu darīt, tādēļ, ja jūs gaida prāmi, jūs varat apmeklēt Tunis, vai tuvējās atrakcijas Kartāgas un Sidi Bou Said.

Darba Tunisa

prāmju osta ir 8 jūdzes uz ziemeļiem no Tunisas. Ceļošana ar automašīnu no Tunisas, varat izmantot P1 ceļu un sekojiet norādēm uz ostu.

La Goulette ir otrais aiz pieturas Tunisas vietējā (TGM) vilcienu, kas iet gar krastu līdz La Marsa . Tāpēc tas aizņem ļoti maz laika, lai segtu 10 km starp divām stacijām.

Taksometri ir pieejami pie galvenās ostas ieejas. Taksometru Tunisa maksās apmēram £ 5. Varat arī pāriet uz viena no elektrovilcieniem no La Goulette centram Tunisas. Varat arī sasniegt galvenos pludmales kūrortiem Hammamet un Sousse ar taksometru vai vilcienu.

Tunisa Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

CTN

Gare Maritima, 2060 La Goulette, Tunisia

CTN

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Grandi Navi Veloci

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Grimaldi Lines

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Corsica Linea/CTN

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Corsica Linea

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia