Tuana Jūras

Tuana Jūras
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ja jūs apmeklējat Rhodes Grieķijā, vai pat tad, ja jūs apmeklējat kādu no populārākajiem kūrortiem pie Turcijas pilsētas Fethiye, Tuana jūras dod jums iespēju, lai padarītu jūsu brīvdienas vairāk aizraujošu ceļo starp Turciju un Grieķiju. Daudzi cilvēki dodas vienas dienas ekskursijās, bet jūs varētu viegli palikt ilgāk.

skatīt tālāk jaunākos Tuana jūras prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Tuana jūras grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 45 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Tuana Jūras Maršruti

   Uz klāja Tuana jūras prāmjiem

   Tuana Jūras pašlaik darbojas divas modernas ātrgaitas pasažieru kuģiem. Tie ir Egejas Queen un Lidošana Poseidon . Abi kuģi ir moderni un paredzēts, lai tevi līdz galamērķim ar komfortu un ātrumu.

   Ņemot vērā, ka brauciena laiks ir tik mazs, tur nav daudz iespējas uz kuģa, kā jūs varētu atrast lielākiem kuģiem. Tomēr ir iespējams iegādāties aukstos dzērienus un uzkodas uz klāja un ir tualetes.


   Lai kāds Tuana Martitime kuģis tev gadās ceļot, jums tiek garantēta, ir vienkārša, droša un relaksējošu braucienu.