Tsushima Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Tsushima ar AFerry. Prāmji uz Tsushima, Japānā, ir pieejami no Dienvidkorejas. Jūs varat veikt prāmi uz Tsushima no Busan.

Tsushima Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Tsushima ir vada Kobee. Kad jūs meklēt prāmi uz Tsushima, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Hitakatsu, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Tsushima prāmji ar Kobee ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tsushima būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Tsushima Prāmji
  • Tsushima Prāmji
  • Tsushima Prāmji

Par Tsushima

Tsushima ir skaista subtropu sala atrodas pusceļā starp Dienvidkoreju un Japānu, Tsushima aizņem ietekmēm no abām kultūrām, padarot jūsu pieredze vēl daudzveidīgāka. Sala ir pazīstama ar savu gidu zvejas un pārgājienu, kas ir daļa no piedzīvojumu paketes.

Prāmji uz un no Tsushima

Kobee Prāmji vada vienu ātri amatniecības zemūdens spārniem kuģi. Borta iekārtas ietver beznodokļu veikals, tualetes, un divas atpūtas zonas par diviem stāviem, lai atpūsties un baudīt braucienu.

Tsushima ostu iekārtām

Ir pamata ostas iekārtām Tsushima portu, bet jums nav jādodas tālu, lai atrastu vietējos ērtības ostas pilsētā Izuhara kur jūs atradīsiet modernas viesnīcas un restorāniem.

Nokļūšana Tsushima

Sakarā ar izmēru Tsushima, prāmju ostas pilsētā Izuhara ir viegli pieejama no visiem stūriem salas.

Tātad, rezervēt prāmi uz Japānu, vienkārši un droši ar AFerry!

Tsushima Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Kobee

817-0016 Nagasaki-ken, Tsushima-shi, Izuharamachi Higashizato, Japan