Cugaru Kaikyo Prāmji

Cugaru Kaikyo Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Cugaru Kaikyo prāmi ap Japānā, kā arī slaveno Cugaru straight. Cugaru Kaikyo darbojas uz Blue Dolphin , kas ir gandrīz divas reizes lielāka par jumbo strūklu, un nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumus, nodrošinot jums ērtu braucienu. AFerry vienmēr ir jaunākās un piedāvājumus uz Cugaru Kaikyo prāmjiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Cugaru Kaikyo prāmjus Aomori, Oma un Hakodate. Visiem Cugaru Kaikyo prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 90 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Cugaru Kaikyo Prāmji Maršruti

   Uz kuģa Cugaru Kaikyo prāmji

   Kad uz kuģa Cugaru Kaikyo prāmis, jums tiks satriekti milzīgais majestātiskumu ieejas, kas sveicina tevi. Katrā kajītē ir pilnībā aprīkota un grezns pietiekami, lai var salīdzināt ar izmitināšanu atrast pirmās klases viesnīcās. Sieviešu pasažieri atradīs ekskluzīvu pilnībā paklājiem telpā, kur viņi var atpūsties braucienā 3 stundas 40 minūtes, bet tur ir rotaļu laukums bērniem un spēļu telpa. Suņi var tikt izmitināti uz suņu klāja vai suņu telpā, kura izmaksas ir aptuveni 1000 jenu.


   About Cugaru Kaikyo Ferries

   Cugaru Kaikyo Ferries flote sastāv no trim kuģiem; uz Blue Dolphin , tad Venus un Jaunava , no kuriem katrs gandrīz 600 cilvēkus pāri Cugaru straight un nodrošinot apdullināšanu viedokli.