Troon Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Troon prāmju osta atrodas Skotijas rietumu piekrastē, South Ayrshire. Troon osta ir bijusi svarīga daļa no pilsētas vēsturi, sākot ar Ailsa Shipbuilding Company, tad zvejas flote tika pārvietots uz Troon un daļu no ostas, kas bija pamests, tad bija atjaunot to nodot ekspluatācijā Troon Prāmis uz Larne, kas ir darbina ar P&O Īrijas jūra. Ar vienkāršu rezervācijas formu no AFerry, jūs varat viegli atrast labāko prāmi jums.

Šeit varat atrast Troon prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

Īpašie piedāvājumi

  • Troon Prāmji
  • Troon Prāmji
  • Troon Prāmji

Prāmji uz un no Troon

P&O Īrijas jūra darbojas uz P&O Express par Troon uz Lārna maršrutā. Saimniecība borta ir restorāns, bārs un veikals.

Jaunākās reģistrēšanās laiks, lai Troon prāmju parasti 45 minūtes pirms izlidošanas autobraucējiem un 1 stundu pirms izlidošanas uz kājāmgājējiem, bet pārliecinieties, lai pārbaudītu ar operatoru pirms burāšanu.

P&O Īrijas jūras piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Troon prāmju krustojumiem, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Par Troon

Troon ir mājvieta slaveno golfa laukums, Royal Troon golfa laukums, kas ir izvietots Open Golf Championship vairākos gadījumos, Troon ir arī viena no lielākajām pludmalēm Skotijā.

Troon ostu iekārtām

Īss un ilgtermiņa Pay & Display auto autostāvvieta ir pieejama netālu no Troon prāmju terminālis.

Nokļūšana Troon

atrodas uz Rietumu piekraste Skotijas tikai dienvidrietumos Kilmarnock, Troon prāmju ostas var sasniegt, izmantojot A78 no Irvine, ziemeļos Troon, vai ar A77 no Kilmarnock. Prāmju ostas tiks iezīmētas.

National Express darbojas bieža pakalpojumu Glāzgovu un Ayr, bet no tur taksometru vai būs nepieciešama vilcienu, lai nokļūtu Troon prāmju ostas.

jo Troon dzelzceļa stacija atrodas aptuveni 25 minūšu gājiena attālumā no Troon prāmju terminālī. Ir vilcieni katru pusstundu Glāzgovu un Paisley, kā arī citi savienojumi ar Ayr, Newcastle un Kilmarnock.

Troon Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

P&O Ferries

Arran House, 100 Port Ranald Drive, Troon, Ayrshire, KA10 6HH, Scotland