Trieste Lines

Trieste Lines
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Trieste Lines ir daļa no Ustica Lines prāmju tīklā. Kaut Ustica Lines sniedz pakalpojumus visā Tirēnu jūrā uz Sicīliju un Eolu salām, Trieste Lines darbojas maršrutus pāri Adrijas jūrai savienojot Itāliju uz Slovēniju un Horvātiju.

Jūs varat pasūtīt Trieste Lines prāmjus pa Adrijas jūru ar AFerry. Skatīt zemāk, lai iegūtu detalizētu informāciju par kustības grafiku un labākās cenas klienti ir atraduši nesen. Ja redzat cenu vēlaties, izmantojiet Iegūt Cena pogu pasūtīt!

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Trieste Lines Maršruti

   Uz kuģa ar Triestes līnijas

   Trieste Lines darbojas divas ātrgaitas zemūdens spārnu kuģiem; uz Cris M un Fiammetta M . Abi kuģi var veikt uz augšu par 200 pasažieriem, un to var burāt ar ātrumu līdz 35 mezgliem.

   Gan Cris M un Fiametta M ir pilnībā gaisa kondicionieri un nodrošina augstākās klases iespējas, ieskaitot bārs, televīzijas ekrānos un mūziku.


   Par Trieste līnijas

   Trieste Lines ir sniegusi pakalpojumus visā Adrijas jūras kopš 2001. gada, sākotnēji, lai izveidotu savienojumu Trieste uz Istrijas krastā Horvātijā ziemeļos. Kopš tā laika uzņēmums ir audzis, un tagad arī savieno Trieste uz Piran Slovēnijā. Uzņēmums ir daļa no Ustica Lines prāmju tīkls, kas ietver maršrutus visā Tirēnu jūrā, kas savieno kontinentālo Itāliju ar Sicīliju un Eolu salām.


   Vai jums izvēlēties Trieste Lines Trieste Pula maršrutā Trieste Lines Piran uz Rovinj pakalpojumu, vai jebkura cita Trieste Lines buru, jums ir pienākums būt relaksējošu un komfortablu braucienu droši zinot kas jums daudz ar AFerry.