Trieste Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Trieste ar AFerry. Prāmji uz Trieste, Itālijā, ir pieejami no Albānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Trieste no Durresa.

Trieste prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Trieste ir vada Adria Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Trieste, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ancona, Brindisi un Cesenatico, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Trieste, prāmji ar Adria Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Trieste būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Trieste Prāmji
  • Trieste Prāmji
  • Trieste Prāmji

Par Trieste

Ir daudz ko redzēt un darīt, Trieste, lielā mērā pateicoties pilsētas vēsturiskajā un krāsainu pagātni. Par Miramare un San Giusto pilis ir labi vērts apmeklēt; pili Miramare ir mājvieta skaisti dārzi un dīķos un pils San Giusto māju muzeju ieroču. Trieste ir arī daudzas smalkas baznīcas, piemēram, katedrāle San Giusto, baziliku San Silvestro un templis Svētās Trīsvienības un Sv Spiridio.

Trieste ir arī mājvieta dažiem interesantiem arheoloģiskie un vietu; Arch of Riccardo aizsākās no 33 Britu Kolumbijā un to var redzēt Piazzetta Barbacan atrodas pilsētas vecpilsētā. Romiešu teātris, kas atrodas pie pamatnes no San Giusto kalna ir vērts apmeklēt; Jūs varat redzēt statujas, kas izmanto, lai stāvēt teātrī pie pilsētas muzejā.

Trieste ir labi savienota ar pārējo Itāliju un ārpus tās; lidosta piedāvā ikdienas lidojumus uz Romu, Milānu un Vīnē, un pilsētas dzelzceļa stacija nodrošina lielisku dzelzceļa saites ar kādu no lielākajām Itālijas pilsētās.

Trieste ir lielisks vārti uz Ziemeļu Itāliju, Slovēniju, Albāniju, Horvātiju un pat Austrijā un ir lieliska alternatīva Venēciju prāmju uz un no Grieķijas. Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmja braucienu pieejami no un uz Triestes ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu. Zemāk jūs varat atrast visu Trieste prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Triestes ostu iekārtām

ports nodrošina labas iespējas un sabiedriskās ērtības pasažieriem. Stazione Marittima pasažieru termināls ir aprīkots ar izlidošanu atpūtas telpu, kafejnīcu, tualetēm, ir neliels veikals un taksofonu.

termināls ir ratiņkrēslos un nodrošina tualetes tiem ar traucējumiem.


Prāmji uz un no Trieste

Adria Ferries flote sastāv no Riviera del Conero un Riviera Adriatica . Jūs atradīsiet arī kuģa kabīnes būt no augstākajiem standartiem, un visi ir aprīkoti ar privātu dušu un vannas istabu un atsevišķu gaisa kondicionieri. Ja ceļojat uz kuģa Riviera Adriatica varat baudīt vairāk plašus suite kajītes, kas ietver arī satelīta TV. Visi kuģi piedāvā arī ērtas sēdvietas ar satelīta TV un filmām redzams galvenajā zālē.

Minoan Lines darbojas moderna, labi aprīkota flote prāmju, kas piedāvā pasažieriem plašas iespējas. Minoan Lines ir viens no Grieķijas pazīstamākajiem prāmju kompānijām. Uz klāja jūs atradīsiet pilnu un pašapkalpošanās restorāni, interneta piekļuves numurus un veikali. Dažos kuģiem jūs varat atrast vasaras laiks peldbaseins, bārs, diskotēka un pat zāle.

Trieste Lines darbojas divas ātrgaitas zemūdens spārnu kuģiem; uz Cris M un Fiammetta M . Abi kuģi veic ar ātrumu līdz 35 mezgliem, ir aprīkoti ar gaisa kondicionēšanu un nodrošina augstākās klases iespējas, ieskaitot bārs, televīzijas ekrānos un mūziku.

Nokļūšana Triestes ostas

Trieste prāmju osta atrodas uz ziemeļiem no pilsētas, un ir labi savienota ar apkārtni pa autoceļiem un dzelzceļu.

Ar automašīnu
Trieste prāmju osta atrodas Viale Miramare, uz ziemeļiem no galvenās pilsētas, un tā ir viegli pieejama no SS14 galvenā ceļa, kas ved gar piekrastē. No ziemeļiem, Trieste, ir pieejama no E70/A4 šosejas, un no E70, A1, A3 un E61 ceļu uz austrumiem un dienvidiem.

Ar vilcienu
Triestes dzelzceļa stacija atrodas pilsētas centrā ar savienojumiem ar pārējo valsti.

Ar autobusu
Ir autoostas blakus dzelzceļa stacijai. No dzelzceļa stacijas veikt autobusu līniju 8. Tas aizņem apmēram 20 minūšu attālumā no dzelzceļa stacijas uz prāmju ostas ar autobusu.

Trieste Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Adria Ferries

SCALO LEGNAMI - VIA DEGLI ALTIFORNI , 34145 TRIESTE, Italy

Grimaldi Lines

Punto Franco Vecchio, 34100, Italy

Minoan Lines

Ufficio Imbarco, Check in Terminal - Via della Rampa, Molo 7, 34123 Trieste, Italy

Trieste Lines

Nuova Stazione Marittima - Molo IV - Trieste, 34135 Trieste, Italy