Tremiti Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Tremiti ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Tremiti uz Termoli.

Tremiti Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Tremiti ir vada NLG un Tirrenia di Navigazione. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Tremiti, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Tremiti, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Tremiti prāmjiem ar NLG un Tirrenia di Navigazione ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tremiti būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Tremiti Prāmji
  • Tremiti Prāmji
  • Tremiti Prāmji

Par Tremiti

Tremiti salas ir arhipelāgs salas vulkāniskas izcelsmes, Adrijas jūras krastā uz ziemeļiem no Gargano zemesraga. Salas ir saskaņā ar aizsardzības Gargano nacionālā parka. Agrāk bija nometne politisko ieslodzīto. Tagad Tremiti salas ir populārs tūrisma galamērķis, pateicoties kristāldzidrajā ūdenī uz jūru un brīnišķīgas smilšu pludmales. Tremiti salas sastāv no San Domino, slavenākais, San Nicola (vēsturiskais un administratīvais centrs), Cretaccio, Pjanozu un Capraia.

Prāmji uz un no Tremiti salu

Tirrenia prāmji nāk no Tremoli ierodas uz salas San Domino.

Prāmju terminālis atrodas uz uz ziemeļiem austrumu krastu uz salas San Domino.

Tremiti Karte

Skatīt karti

Ostu adreses