Trelleborg Rostock

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 šķērsošana katru dienu
    5 h 30 min
    Saņemt cenu
  • 2 šķērsošana katru dienu
    5 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Trelleborg uz Rostock cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Trelleborg uz Rostock prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Trelleborg uz Rostoku. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Trelleborg Rostock maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Trelleborg uz Rostock prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Trelleborg Rostock ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Trelleborg

10. gadsimtā, Trelleborg iekaroja Dānijas vikingi. Vēlāk tas tika apdāvināts ar Dānijas Karalisko ģimeni uz zviedru Prince Valdemārs kā kāzu dāvana, bet vēlāk tika notverts, Dānijas un notika ar tiem, kamēr viņi zaudēja visu Skones novada uz zviedru no 1658 kara.

Trelleborg kļuva par svarīgu tirdzniecības pilsēta viduslaiku periodā ar vācu tirgotāji nāk tirgoties siļķes zivis, kas ir atrodams bagātīgi ūdeņos ap Trelleborg un tā atrašanās vieta uz dienvidu galu Zviedrijas padarīja to vēl pieejamāku.

Trelleborg lepojas jūdzes no smilšainās pludmales un gleznainas vietās. Dažas interesantas vietas, ko apmeklēt, ir Trelleborg Ring cietoksni uzcēla Dānijas vikingi ap 10. gadsimta akmens megalītu kapenes, muzejiem un vilinošs amatniecības veikalos, Trelleborgas muzeja un Blå HUSET, labi saglabājusies tradicionālā dārzā.

Par Rostokas

Rostock atrodas Vācijas reģionā Meklenburgas-Priekšpomerānijas un ir lielākā pilsēta šajā reģionā. Rostock ir daudz, lai apmeklētājs ko redzēt un darīt; no gleznainā Jaunā tirgus laukuma ar savu 13.gs. Town Hall un skaisti atjaunota 15. un 16. gadsimta ēkām.

Citi vēsturiskās vietas Rostock ietver Sv Marijas baznīca, gotiskā ēkas iepazīšanās no 13.gadsimta; un Franciskāņu klosteris dibināts 1243. Rostokā ir mājvieta daudziem interesantiem muzejiem un galerijām, piemēram, Jūras Vēstures muzeju, Town vēstures muzeju, Kunsthalle Rostock mākslas galeriju un arī Rostokas Zoo.

Lai ko sabiedrība izvēlaties savu prāmi uz vai no Rostokas, esat pārliecināts, lai atrastu ceļu, kuru vēlaties īstajā cenu par AFerry.