Trelleborg Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Trelleborg Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Trelleborg ar AFerry. Prāmji uz Trelleborg, Zviedrijā, ir pieejami no Vācijas, Lietuvas un Polijas. Jūs varat veikt prāmi uz Trelleborg no Klaipēdas, Rostokas, Sassnitz, Swinoujscie un Travemünde.

Trelleborg prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Trelleborg ir vada Stena Line un TT-Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Trelleborg, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Trelleborg, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Gēteborgā un Malmē, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Trelleborg prāmji ar Stena Line un TT-Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Trelleborg būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Rostock - Trelleborg
(Stena Line)
188 €
 • Rezervēts: Pr, 23.11.2020.
 • Ceļojiet: Ce, 17.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Rostock - Trelleborg
(TT-Line)
302 €
 • Rezervēts: Se, 28.11.2020.
 • Ceļojiet: Se, 2.1.2021. - Tr, 20.1.2021.
 • Automašīna + 2
Travemunde - Trelleborg
(TT-Line)
95 €
 • Rezervēts: Pk, 27.11.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 3.1.2021. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
 • Trelleborg Prāmji
 • Trelleborg Prāmji
 • Trelleborg Prāmji

Par Trelleborg

Trelleborg ir dienvidu pilsēta Zviedrijā pie Baltijas jūras. Trelleborg prāmju osta ir viena no lielākajām prāmju ostas Skandināvijā ar vairāk nekā 2 miljoni pasažieru, kas iet caur ostu katru gadu. Jo 10 gadsimtā, Trelleborg iekaroja Dānijas vikingi. Vēlāk tas tika apdāvināts ar Dānijas Karalisko ģimeni uz zviedru Prince Valdemārs kā kāzu dāvana, bet vēlāk tika notverts, Dānijas un notika ar tiem, kamēr viņi zaudēja visu Skones novada uz zviedru no 1658 kara.

Trelleborg kļuva par svarīgu tirdzniecības pilsēta viduslaiku periodā ar vācu tirgotāji nāk tirgoties siļķes zivis, kas ir atrodams bagātīgi ūdeņos ap Trelleborg un tā atrašanās vieta uz dienvidu galu Zviedrijas padarīja to vēl pieejamāku.

Trelleborg lepojas jūdzes no smilšainās pludmales un gleznainas vietās. Dažas interesantas vietas, ko apmeklēt, ir Trelleborg Ring cietoksni uzcēla Dānijas vikingi ap 10. gadsimta akmens megalītu kapenes, muzejiem un vilinošs amatniecības veikalos, Trelleborgas muzeja un Blå HUSET, labi saglabājusies tradicionālā dārzā.

Prāmji uz un no Trelleborg

Reģistrēšanās uz Trelleborg prāmji sākas 2 stundas pirms izlidošanas, bet vēlākais reģistrācijas laiks parasti ir 60 minūtes pirms izlidošanas, bet pārliecinieties, lai pārbaudītu rezervēšanas apstiprinājumu par jaunāko pārbauda laikā, jo tie var atšķirties atkarībā no maršrutiem.

Visas Trelleborg Prāmji ir aprīkoti ar jaunākajām iekārtām, lai nodrošinātu jūs ar patiesi relaksējošām jūras reiss. Dažas no iespējām, ietver ērtas kabīnes, sauna un fitnesa centrs, restorāni un bāri, kino, azartspēļu zāle un kapteiņa izvēle beznodokļu veikalu.

Stena Line piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Trelleborg Prāmji, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Trelleborg ostu iekārtām

Trelleborg prāmju osta ir liela un labi aprīkota, lai risinātu ar lielu skaitu pasažieru izmantojot portu. Trelleborg prāmju termināls piedāvā iespējas, piemēram, uzkodu veikals, ir maiņas punkts, publisko telefonu, tualetes un izbraukšanas atpūtas ērtu.

Nokļūšana Trelleborg

No Malmē, veic šoseju E22 pret Trelleborg un sekojiet norādēm uz Trelleborgas prāmju termināla.

no Ystad, ņem R9 kas aizved tieši uz Trelleborg un sekojiet norādēm uz prāmju termināla.

Zviedrijas nacionālā dzelzceļš ( Staens Järnvägar) jūs nonākat Malmes Centrālās stacijas. No turienes autobusu skaits 146, jūs nonākat Trelleborg Øvre, no kura punkta prāmju terminālis ir tikai 10 minūšu gājiena attālumā.

Trelleborg Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Line

Terminal Building, Travemündeallén / Kontinentplan, 23123 Trelleborg, Sweden

TT-Line

Terminal Trelleborg (TT-Line), Travemündebron, S-23122, Sweden