Travemünde Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Travemünde Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Travemünde ar AFerry. Prāmji uz Travemünde, Vācijā, ir pieejami no Somijas, Latvijas un Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Travemünde no Helsinku, Liepājas, Malmē un Trelleborg.

Travemünde prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Travemindes darbina Finnlines, Stena Line un TT-Line. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Travemünde, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Travemünde, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ķīle, Rostoka un Zasnicu, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Travemünde prāmji ar Finnlines, Stena Line un TT-Line ir zināmi to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Travemünde būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Malmo - Travemunde
(Finnlines)
61 €
  • Rezervēts: Ce, 8.10.2020.
  • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
  • Travemünde Prāmji
  • Travemünde Prāmji
  • Travemünde Prāmji

Par Travemünde

Uzstādīt reģionā Lībekas Travemünde ir vecs Vācijas piejūras kūrorts, un joprojām ir ļoti populārs ar ģimenēm. Travemünde piedāvā visu: liels ārā, romantika, kultūra un sports. Jūs varat veikt ekskursijas ar velosipēdu vai zirga pajūgā, pastaigāties uz pludmales promenādes, doties iepirkties uz Vorderreihe vai baudīt pludmali, kas ir 4,5 kilometrus garš un plašāka nekā jebkura cita pludmales Vācijas Baltijas jūras krastā.

ir daudz ko redzēt un darīt Travemünde, apmeklēt veco buru kuģis Passat ikgadējam smilšu pieminekļa notikumu. Travemünde lepojas arī daudzas interesantas muzejus, piemēram, Sv Annas muzejs, kas ir bijušais klosteris mājokļu mākslas un mājas mēbeles no viduslaikiem līdz 1800; muzejs Dabas vēstures un vides; un Leļļu teātris un muzejs.

Prāmji uz un no Travemindes

Saimniecība borta TT Line prāmji ietver panorāmas bāri un restorāni, kas piedāvā dažādas svaigi izgatavoti delikateses, dažādu veidu mēbelētu ar augstiem standartiem kajītes, atpūtas telpas ar panorāmas skatu uz Baltijas jūru, dažādas izklaides un atpūtas iespējas un beznodokļu iepirkšanos.

pasažieriem, Finnlines prāmjiem var baudīt pašapkalpošanās bufetes tipa restorānu, kas pazīstams ar savu izcilu vācu un somu pārtikas, ka Jūrnieku veikals, pārdodot kosmētiku, rotaslietas, saldumus, suvenīrus, dizaina priekšmetus, dzērieni, alkoholiskie dzērieni un uzkodas, kā arī trenažieru zāle un sauna sadaļu ar džakuzi gan vīriešiem, gan sievietēm. No kompakto sporta zāli, džakuzi un saunu izmantošana ir iekļauti jūsu biļeti.

Stena Line ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms, prāmju kompānijām Eiropā. Stena Line ir kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes. Ar šo prāmju kompānijas esat pārliecināts, lai būtu patīkamu braucienu.

TT Line, Finnlines un Stena Line piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Travemünde prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Travemünde ostu iekārtām

Travemindes ostas prāmju osta sniedz virkni pakalpojumu pasažieriem.

Nokļūšana Travemünde

prāmju osta Travemünde atrodas dienvidu daļa no pilsētas, un ir viegli pieejama no maršruta 75 šosejas.

Veikt Autobahn A1 un sekojiet norādēm uz "Lībekas-Travemünde-Skandinavienkai". Šis ceļš aizvedīs tieši uz prāmju termināla.

Vācu vilciens Uzņēmums Deutsche Bahn AG ir vilcienu, kas iet caur Lībekas galvenās dzelzceļa stacijas novirza uz Lībeka-Travemünde Skandinavienkail kas pie prāmju termināla.

Travemünde Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Finnlines

Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, Travemünde, 23570, Germany

Stena Line

Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, Travemünde, 23570, Germany

TT-Line

TT-Line, Fähranleger Travemünde, Zum Hafenplatz 1, Lübeck-Travemünde, 23570, Germany