Travelmar

Travelmar
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Travelmar ir nodrošināt prāmju satiksmi gar Amalfi piekrastē kopš 1998. Uzņēmums piedāvā relaksējošu un patīkamu alternatīvu navigāciju krastu ar auto. Ar AFerry, jūs varat pasūtīt Travelmar prāmjiem uz Positano, Amalfi un Salerno.

skatīt zemāk, lai iegūtu detalizētu informāciju par kustības grafiku un labākās cenas klienti ir atraduši nesen. Ja redzat cenu vēlaties, izmantojiet Iegūt Cena pogu pasūtīt!

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 15 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Travelmar Maršruti

   Uz kuģa ar Travelmar

   Travelmar darbojas flote četriem kuģiem; uz Ferry Polaris , tad Ferry Uragano 90 , tad Ferry Maria Madre un Ferry Alkors . Uz Ferry Alkors ir mazāks kuģis, kas pārvadā ne vairāk kā 162 cilvēkiem, bet pārējie flotē ir spējas augšu par 300 cilvēku.

   Visi kuģi var sasniegt ātrumu līdz 18 mezgliem, un ir atvērta klāja sēdvietu, kas ļauj jums, lai kruīza stilā un uzņemt skatu uz Amalfi piekrastē.


   Par Travelmar

   Travelmar ir darbojies ātras un ērtas pakalpojumus gar Amalfi piekrastē kopš 1998. gada, nodrošinot modernu un relaksējoša alternatīvu līkumotiem ceļiem gar krastu.


   Vai jums izvēlēties Travelmar Positano Salerno maršruts, Amalfi Positano pakalpojumu, vai jebkuru citu Travelmar burāšana, jums ir pienākums būt relaksējošu un komfortablu braucienu drošu, zinot, ka jums ir ieguvuši daudz ar AFerry.