Transmediterranea Prāmji

Transmediterranea
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Trasmed prāmi uz Spāniju, Maroku, Alžīriju, Ibiza, Kanāriju salas, Mallorca Menorca, Meliļu un Seūtu. Transmediterranea prāmji ir viena no modernākajām un vislabāk aprīkotajiem flotēm Eiropā un ar AFerry jūs vienmēr varat atrast lētu cenas Transmediterranea prāmju un to jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Transmediterranea prāmjus uz Barselonu, Valencia, Kadisas, Ghazaouet, Las Palmas, Nador, Maljorkā un daudz ko citu. Attiecībā uz visiem maršrutiem un jaunāko Transmediterranea cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
42
Īsākais šķērsojums:
Algeciras - Ceuta
1 h 10 min
Populārākais maršruts:
Barcelona - Mahon
Lētākais:
Valencia - Ibiza
90 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Kājāmgājējs x 2
 • Rezervēts: Pk, 27.11.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 1.12.2020. - Tr, 9.12.2020.

Īpašie piedāvājumi

Transmediterranea Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Barcelona - Mahon
(Trasmediterranea)
160 €
 • Rezervēts: Pk, 27.11.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 26.2.2021. - Ot, 30.3.2021.
 • Automašīna + 2
Cadiz - Las Palmas de G.C.
(Trasmediterranea)
526 €
 • Rezervēts: Ot, 24.11.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 1.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Mikroautobuss + 1
Ceuta - Algeciras
(Trasmediterranea)
264 €
 • Rezervēts: Pk, 27.11.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 4.12.2020. (Vienā virzienā)
 • + 2

  Borta Transmediterranea prāmjiem

  Transmediterranea mūsdienīgie gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas. Viņu kuģi, izņemot to Jet folijas ātrgaitas kuģiem, ir arī veikali klāja, kas piedāvā preču klāstu par pieņemamām cenām. Visi kopā, kāds Transmediterranea brauciens noteikti būs patīkama un relaksējoša vienu.


  Vai jūs izmantojat Transmediterranea Barselonas Ibiza prāmju maršrutu, Transmediterranea Algeciras Tanger prāmju pakalpojumu, Transmediterranea Las Palmas Cadiz prāmi, vai jebkuru citu Transmediterranea prāmis, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu .

  Pet Rezervēšana Informācija

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja Transmediterranea prāmis ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Transmediterranea sniegt uz klāja apmešanās mājdzīvniekiem par to kuģiem, kur dzīvnieki ir dzīvo. Tas neattiecas uz vadītu suņiem.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .