Trasmapi Prāmji

Trasmapi
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Trasmapi prāmis ar AFerry. Trasmapi piedāvā vislielāko braucienu skaitu starp priežu salām un ir viens no vadošajiem uzņēmumiem starp salām piegāde. Par jaunāko Trasmapi cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Visiem pasažieriem reģistrācija tiek slēgta 1 stundu pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Trasmapi Maršruti

   Borta Trasmapi prāmjiem

   Trasmapi ir flotes piecu ātri ultra-moderna prāmjiem, kas visi ir aprīkoti, lai iespējami visaugstākajiem standartiem. Šajā pasažieri tikai apkalpot tas šķiet kā tad, ja jūsu brīvdienu ir sākusies brīdi, ka jūs soli uz klāja. Viņu prāmji, uz Ibiza Jet , Eivisa Jet , Formentera Jet , Jet Espalmador un Cala Saona ir visas katamarāni var novietot starp 250 un 350 pasažieriem. Trasmapi visstraujāk kuģis uz Jet Espalmador ir spēj pārvietoties līdz 31 mezgliem, bet pārējie prāmju ceļot betwen 19 un 28 mezgli.

   Visi Trasmapi prāmji nodrošina ļoti ērtu sēdēšanu, gaisa kondicionēšanas un pašapkalpošanās dzērienus un uzkodas vai bāra pakalpojumus. Tās ir arī visi spēj rūpēties ratiņkrēslos. Visi viņu prāmji, izņemot vienīgi to ātrāko kuģi, uz Jet Espalmador piedāvā arī āra sēdvietas, lai jūs varētu strādāt ar savu iedegumu pat uz kuģa!

   Neatkarīgi kuģis ceļot uz Ibiza Formentera šķērso ar Trasmapi, esat pārliecināts, lai būtu liels ceļojums.

   Video

   Trasmapi YouTube Video