Trapani Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Trapani ar AFerry. Prāmji uz Trapani, Sicīlijā, ir pieejami no Aegadian salām. Jūs varat veikt prāmi uz Trapani no Favignana.

Trapani prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Trapani darbina ar Liberty Lines. Kad jūs meklēt prāmi uz Trapani, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Katānijas, Mesīnas un Palermo lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Trapani prāmji ar Liberty līnijas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Trapani būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Trapani Prāmji
  • Trapani Prāmji
  • Trapani Prāmji

Par Trapani

Trapani prāmju osta atrodas uz rietumu krastu Sicīlija, un tas ir galvenais zvejas un prāmju osta. Pat šodien, galvenais ienākumu avots vietējiem iedzīvotājiem joprojām zvejo un konservēšana (īpaši Tunča) kopā ar koraļļu, sāli, marmora un Marsalas vīna. Miles un jūdžu attālumā no pludmales padara Trapani lieliska pilsēta saules meklētājiem, un seklie ūdeņi piedāvā lielisku vietu, kur peldēties maziem bērniem. Skaisti skatīties torņi un vējdzirnavas veido siluetu, un tas ir tikai neliela daļa no tā, ko Trapāni ir visu par.

Senā vēl moderna pilsēta, Trapani ir mājvieta romānikas un renesanses ēkām, kā arī daudzas baznīcas. In vidū šo bagāto vēsturi jūs atradīsiet mūsdienu veikali un ērtības, tostarp pārpilnību beachside restorāniem.

Daudz Trapani ir baroka stila ēkas visā, daži no ievērojamākajiem tiem ir baznīca Saint Agostino, baznīca Santa Maria di Gesu, Tritona strūklaka un Palazzo della Giudecca. Trapani ir arī labi pazīstama ar jūras veltēm delikateses un citu Sicīlijas virtuvi.

Veikali Trapani parasti atvērti no 8.30 vai 9am līdz 1pm, pusdienlaiks un atsākt atkal no 4 pm līdz 7.30pm vai 8pm jaunāko, otrdiena - sestdiena. Pirmdienās veikali parasti ir atvērtas tikai no rīta, un slēgtas visu dienu svētdiena.

Prāmji uz un no Trapani

Grimaldi Lines , jūs atradīsiet arī vairākas atpūtas telpas ar ērtām sēdvietām, restorāni un bāri, un bērnu spēļu laukumu. Daudzi no prāmju darboties arī baseini vasaras mēnešos, un par dažiem jūs pat varat palutināt sevi ar luksusa spa ārstēšanu.

Viss Tirrenia Prāmji nodrošina fantastisku klāstu borta iekārtām. Daži no tiem ir luksus atpūtas telpas, centrālā zona ar panorāmas skatu, bārs zāle, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, iepirkšanās un izklaides rajoniem. Ir arī plašas kajītes iekārtotas pēc augstākajiem standartiem.

Ustica Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Siremar pakalpojumus no Trapani līdz Aegadian salas ir pieejami ar AFerry. Šie pakalpojumi ir pieejami kājāmgājējiem ar maksimālo bagāžas pabalstu 10 kg uz vienu personu. Siremar izmanto fastcraft zemūdens spārniem, kas var sasniegt ātrumu līdz 40 mezgliem.

Trapani ostas iekārtām

Galvenais prāmju terminālis Trapani atrodas pretī Piazza Garibaldi. Saimniecība ietver naudas apmaiņa, Tirrenia un SIREMAR biļešu kasēm un tualetes.

Nokļūšana Trapāni ostas

Trapāni ir uz rietumu pusē Sicīliju. No centra Trapani ostas ir viegli sasniedzams ar 40 minūšu gājiena attālumā vai īsa taksometru. No Palermo, sekojiet autoceļa A29 un pēc tam, kad ievadāt Trapani sekojiet norādēm uz ostu. Galvenais termināls atrodas pretī Piazza Garibaldi, beigās Via Ammiraglio Staiti.

Trapani Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Siremar

Port of Trapani, Sicily, Italy, I - 91100, Italy

Tirrenia di Navigazione

Port of Trapani, Sicily, Italy, I - 91100, Italy

Liberty Lines

Port of Trapani, Sicily, Italy, I - 91100, Italy