Transmanche Prāmji

Transmanche Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Transmanche prāmji "Newhaven Dieppe maršruts tagad vada DFDS .

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Transmanche prāmi uz Franciju un Angliju. Transmanche sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus, nodrošinot jums ērtu braucienu. AFerry vienmēr ir jaunākās un piedāvājumus uz Transmanche prāmjiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Transmanche prāmjus Dieppe un Newhaven. Visiem Transmanche prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Transmanche Prāmji Maršruti

   Uz klāja Transmanche prāmjiem

   Kad soli uz jebkuru Transmanche prāmi jūs atradīsiet uzņēmēja borta iekārtām, lai saglabātu jūs izklaidēs un atviegloti visa brauciena. Transmanche s prāmji paveras lielisks atpūtas ar panorāmas skatiem, pašapkalpošanās restorāni ar lielu šķirņu, no kuriem izvēlēties, tostarp pilnas angļu un franču brokastis un bērnu ēdienkarti, spēļu zāles, kafejnīca un bārs, beznodokļu iepirkšanās un mazulis zonas, kā arī plašas, ērtas kajītes uz kuģa.


   About Transmanche prāmjiem

   Transmanche Ferries flote sastāv no diviem jauniem kuģiem; uz Seven Sisters (darbināšanas Dieppe līdz Newhaven pakalpojums) un Cote D'Albâtre (pašlaik kalpo par LD Lines "maršrutā no Le Havre uz Portsmouth), kas ir aprīkota ar ultra modernās stabilizatoriem nodrošināt maksimālu komfortu visos laikos.