Transeuropa Prāmji

Transeuropa Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis uzņēmums nav rezervējama vairāk. Tomēr ir alternatīvas. Lūdzu, izmantojiet rezervēšanas formu.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Transeuropa prāmi uz Beļģiju un Angliju. Transeuropa prāmji atbilstu augstākajiem standartiem komforta un pakalpojumu un funkciju pilnu borta iekārtām. AFerry vienmēr jaunākās īpašos piedāvājumus un darījumus Transeuropa prāmjiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Transeuropa prāmjus Ostendē un Ramsgate. Visiem Transeuropa prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Visiem pasažieriem reģistrācija tiek slēgta 1 stundu pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Transeuropa Prāmji Maršruti

   Essential ceļotājs informācija

   Transeuropa prāmji starp Ramsgate un Ostendes nenēsā pēdu pasažierus.


   Borta Transeuropa prāmjiem

   Transeuropa Prāmji pašlaik ir 6 kuģus, kas visi ir iekārtoti ar augstiem standartiem, lai radītu siltu un mājīgu atmosfēru. Jūs varat baudīt grezns angļu, Beļģijas vai itāļu maltīti a la carte restorānā vai baudīt vieglu maltīti bistro zonā kopā ar bāru borta kalpo dažāda veida vīnu un citiem dzērieniem.

   Jūs varat skatīties filmas plašajā atpūtas vai baudīt klusāku šķērsošanu kajītē. Neatkarīgi no jūsu izvēles, Transeuropa Prāmji piedāvā mini kruīza pieredzi kuģa saviem kuģiem.


   Par Transeuropa prāmjiem

   Transeuropa lielākais kuģis ir Eurovoyager , sver 12110 tonnas. Tas var pārvadāt 1250 pasažierus, 127 automašīnas un sasniegt ātrumu līdz 21 mezgliem.


   Vai jūs izmantojat Transeuropa Ramsgate Ostendes prāmi vai Transeuropa Ostend Ramsgate prāmju pakalpojumu, jums ir pienākums būt relaksējoša un patīkams brauciens.