Toulon Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Toulon Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Tulonas ar AFerry. Prāmji uz Toulon, Francijā, ir pieejami no Korsiku, Sardīniju un Baleāru salas. Jūs varat veikt prāmi uz Tulonas no Ajaccio, Alcudia, Bastia, Ile Rousse, Porto Torres un Porto Vecchio.

Toulon prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Tulonas tos vada Korsika-Sardīnija Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Toulon, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Marseļas, Nicas un Savona, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Toulon prāmju Korsiku-Sardīnija Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Toulon būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Alcudia - Toulon
(Corsica-Sardinia Ferries)
148 €
  • Rezervēts: Pr, 31.8.2020.
  • Ceļojiet: Ce, 17.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Toulon Prāmji
  • Toulon Prāmji
  • Toulon Prāmji

Par Toulon

Toulon ir aizraujoši pilsēta ar skaistu ostu un Mont Faron fonā. Kabeļu automašīnām ir pieejami Mont Faron, par fantastisku panorāmas skatu, kā arī uz zoo. Vecpilsēta ir gājēju zona ar seno strūklakas, laukumiem, ikdienas tirgus, terase kafejnīcas un spēcīgu Provençal justies. Toulon lepojas atmosfēras viduslaiku ielām, dzīvīgu pārtikas kultūru ietekmē liels Ziemeļāfrikas kopienā un skaistas smilšu pludmales.

Toulon piedāvā plašu vēsturiskām vietām, aktivitātēm un ekskursijām, piemēram, mūzikas festivālos, Laikmetīgās mākslas muzejs , Jūras muzejs un katedrāle. Ste. Sanary sur Mer, Le Pradet un la Valette du Var trīs diezgan ciemati ap Toulon vērts apmeklēt.

Bez Toulon ir daudz lielisku veikali, tirdzniecības centri, antikvariāti un tirgiem, kā arī restorāni un naktsklubi . Skaistas smilšu pludmales ir tikai 20 minūšu attālumā no pilsētas centra, un ir aprīkoti ar visām sporta un arī laivu braucieni ir pieejami. Lielais osta Tulonas ir militārā osta un Vidusjūras bāze Francijas kara flotes, bet tas ir arī jahtu piestātne un privātajām laivām un prāmjiem uz Korsiku un Sardīniju.

Prāmji uz un no Toulon

Corsica Ferries piedāvā dažādus pakalpojumiem uz klāja un iekārtām, tostarp plašas atpūtas zonas, bāriem un restorāniem, veikaliem smaržas, kosmētika, rotaslietas , saulesbrilles un rotaļlietas.

SNCM prāmji nodrošina draudzīgu un mājīgu atmosfēru ar plašu borta iekārtām, tostarp dažādiem restorāniem, diskotēka, piano bārs, beznodokļu iepirkšanās, spēles . telpa, baseins un džakuzi un solāriju starp daudzām citām lietām garantēta, lai saglabātu visai ģimenei izklaidē

Moby Lines prāmjiem ir plašas iespējas kuģa; visi Moby Lines prāmji ir bērnu spēļu laukumi, spēļu istabas un restorānu iekārtas. Lielisks klāsts kajītes un sēdvietu iespējas ir pieejamas arī Jūsu komfortam.

Corsica Ferries, SNCM un Moby Lines piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Toulon prāmjiem, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Toulon ostu iekārtām

Toulon prāmju osta ir gājēju celiņš, kas ved pasažierus no termināliem uz pilsētas centru. Pie termināļa pakalpojumus un iespējas iekļaut tūrisma informācijas biroju, taksofonu, bārs, tualetes un bezmaksas transporta pakalpojumus no termināliem uz ostas vārtiem. Āra publisko autostāvvietu un iekštelpu privāta autostāvvieta (pēc Mayol), ir arī pieejama.

Nokļūšana Toulon

No Marseļas: Veikt autoceļa A50 un turpināt apmēram 63 km, visu ceļu uz Tulonas. No Lyon: Veikt un palikt uz autoceļa A7 apmēram 275 km; turpināt A8/Aix-Ouest/Aix en Provence/Tulonas/Nicā un pēc 30 km veic nobrauktuvi uz A52 virzienā Aubagne/Tulonas

No Nice. Veikt A8 un turpina apmēram 85 km ; ņemt nobrauktuvi uz A57/Le Luc/Toulon/Hyeres un turpinās taisni visu ceļu uz Tulonas.

Toulon dzelzceļa stacija atrodas netālu no pilsētas centra un netālu no prāmju ostas.

Toulon Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime (Port de Commerce), 83000 Toulon, France

Corsica Linea

Gare Maritime (Port de Commerce), 83000 Toulon, France