Torshavn Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Torshavn prāmju ostas labumu no izdevīgākā stāvoklī Ziemeļatlantijā, pusceļā starp Norvēģiju, Islandi un Lielbritānijā, padarot portu ideāla vieta pārnakšņošanai starp Šetlendas salām un Islandi vai Norvēģiju. Prāmji no Torshavn ar Farēru salu buru Bergenā Norvēģijā, Hanstholm Dānijā un Skrabsteras ostā ziemeļiem no Skotijas. Par maršruti ir vada Smyril Line prāmju, un jūs varat atrast vislabāko maršrutu, lai jūs, izmantojot vienkāršu rezervēšanas veidlapu AFerry.

Ja iespējams, AFerry parāda Torshavna prāmju laikus, kā arī labākos piedāvājumus.

  • Torshavn Prāmji
  • Torshavn Prāmji
  • Torshavn Prāmji

Prāmji uz un no Torshavn

Torshavn Prāmji Reģistrēšanās sākas 1 ½ stundu pirms izlidošanas. Vēlākais reģistrācijas laiks ir 1 stundu pirms izlidošanas. Smyril Line neļauj mājdzīvnieki borta saviem kuģiem.

Saimniecība borta Smyril Line prāmjiem ir peldbaseins, fitnesa centrs ar sauļošanās krēsliem un sauna, bērnu rotaļu istabu, veikalos un restorānos, lai nodrošinātu jums ērtu krustojuma.

Smyril Line piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Torshavna prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerryco.uk.

par Torshavn

Torshavn ir kapitāla Farēru salām. Tórshavn ir ļoti burvīgs pilsēta ar mazām šaurām ieliņām un skaistu vecu māju pilsētas centrā. Torshavn piedāvā arī pirmās klases iepirkšanās iespējas, kas ir tax-free tūristiem.

Farēru salu reljefs ir izturīgs un akmeņains ar skaistu ainavu visapkārt. Farēru salas ir slaveni ar savām neierobežotajām iespējām pārgājieni, riteņbraukšana, putnu vērošana, niršana, makšķerēšana un daudz ko citu.

Torshavn ostu iekārtām

Torshavn prāmju ostas termināls Saimniecība ietver publisko telefonu. Autostāvvieta atrodas Torshavn ostas termināli ar ilgtermiņa autostāvvieta. 400 m, kas atrodas no ostas Jūs atradīsiet tuvāko tūrisma informāciju. Bankas ir pieejams piecu minūšu gājiena attālumā no ostas, jo ir izvēle veikalu pilsētas centrā, vairākas viesnīcas, restorāni un uzkodu bāri.

Nokļūšana Torshavn

Fēru salas ir labs ceļu tīkls, ar tuneļi cauri kalniem un savieno dažus salām.

Sabiedriskais transports ir labi organizēta Farēru salās. Transporta tīklu veido savstarpēji savienotiem autobusu un prāmju, kā arī helikoptera pakalpojumu. Taksometri var pasūtīt jebkurā laikā, lai būtu pieejama ostā prāmju ierašanos. Autobusi ir saistīti ar plānoto ierašanās un aizbraukšana, un braukt uz prāmja.

Torshaven Karte

Skatīt karti

Ostu adreses