Toremar Prāmji

Toremar
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt TOREMAR prāmi uz Itāliju un Elbas. Toremar kuģi ir ātrs, moderns un ērts un ļauj braucieni neatkarīgi no laika apstākļiem. AFerry vienmēr jaunākās piedāvājumus un īpašos piedāvājumus Toremar prāmji.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Toremar prāmji uz Piombino, Portoferraio un Rio Marina. Visiem Toremar prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
16
Īsākais šķērsojums:
Cavo - Portoferraio
20 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Toremar Maršruti

    Uz klāja Toremar prāmju

    uz klāja jūsu prāmja Jūs atradīsiet gaisa kondicionēšanas un eskalatoru pasažieriem ar ierobežotām pārvietošanās spējām. Vairums prāmji arī nodrošina bāri un iepirkšanās pasāža, lai saglabātu jūs izklaidēs un atviegloti visa brauciena.

    Vecākiem, kas ceļo ar maziem bērniem, kaut kas bieži komentēja kā īpaši laba īpašība ir nodrošināt rotaļu laukumi. Šeit bērni var spēlēt un dot vecākiem iespēju veikt labi pelnījis dažas minūtes pārtraukumu.


    Par Toremar prāmju

    Toremar ir iespaidīgs un lielu modernu parku prāmju un zemūdens spārniem kuģiem. Tās lielākais prāmis, uz Aethalia , var turēt 780 pasažierus un 100 automašīnas, un var sasniegt maksimālo ātrumu 18 mezgli.