Tokyo Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Tokiju ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Tokijas līdz Kitakjusju un Tokušima.

Tokija Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Tokijas tos vada okeāna Tokyu Ferry. Kad jūs meklēt prāmi uz Tokiju, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Tokyo prāmji ar okeāna Tokyu Ferry ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tokijā būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Tokyo Prāmji
  • Tokyo Prāmji
  • Tokyo Prāmji

Par Tokyo

Tokija, tad Japānas galvaspilsēta un lielākā metropole pasaulē neapšaubāmi neizšķirts tūristiem visā pasaulē. Tokija ir plašs pilsēta. Faktiski tā ir lielākā metropole pasaulē. Tomēr, kā arī grūstīšanās un burzma atsevišķos rajonos, piemēram, Akihabara un Shibuya ir arī mierīgāku līdzīgi punkti Imperial dārziem un svētnīcām Chiyoda vai keramikas veikaliem un tempļu tirgos Asakusa.

Prāmji uz un no Tokijas

okeāna Tokyu ir moderna flote standarta un ikdienas prāmju piedāvā visas ērtības jūs jebkad ir nepieciešams, lai baudītu relaksējošu braucienam, ieskaitot ērtas kajītes. Šie prāmji var pārvadāt līdz 401 pasažieriem un 75 automašīnām.

Ocean Tokyu prāmju atkāpties no Tokijas Ferry Terminal. Lai sasniegtu prāmju terminālu, jūs varat veikt tiešu autobusu no Shin-Kiba stacija Metro Yurakucho līniju.

Tokijas ostas iekārtām

Šī modernā ports nodrošina visas iespējas, jūs varētu sagaidīt no mūsdienu termināla ieskaitot tualetēm un tirdzniecības automātiem par dzērieniem.

Darba Tokijas prāmju terminālim

Odaiba atrodas Tokijas līcī, pāri ūdeņiem no Tokijas centrā. Auto satiksmes ceļo uz un no pilsētas, izmantojot Rainbow Bridge.

Sala ir arī saistīts ar Yurikamome - automatizēta paaugstinātu vilcienu. Yurikamome ilgst no Shimbashi stacijas uz lielāko Odaiba atrakcijas, kā arī apstājoties Toyosu stacijas ar metro ir Yurakucho Line. Tuvākā stacija uz Yurikamome līnija ir Kokusai-Tenjijo-Seimon lai gan tas joprojām ir diezgan pastaiga.

Alternatīvi, jūs varat braukt ar autobusu no Kokusai-tenjijyo stacijas uz Rinkai līnijas.

Ocean Tokyu prāmju atkāpties no Tokijas Ferry Terminal. Lai sasniegtu prāmju terminālu, jūs varat veikt tiešu autobusu no Kokusai-tenjijyo stacijas uz Rinkai līnijas.

Tokija Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Ocean Tokyu Ferry

Tokyo Port Ferry Terminal, 4-8-6 Ariake, Koto-ku, Tokyo, Japan