Tokushima Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Tokušima ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Tokušima Tokijā.

Tokushima Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Tokušima tos vada okeāna Tokyu Ferry. Kad jūs meklēt prāmi uz Tokušima, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Tokushima prāmji ar okeāna Tokyu Ferry ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tokušima būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Tokushima Prāmji
  • Tokushima Prāmji
  • Tokushima Prāmji

Par Tokušima

Tokushima ir galvaspilsēta Tokushima prefektūras par Sikoku salā Japānā ar iedzīvotāju gandrīz 300,000 cilvēku. Šī vēsturiskā pilsēta, kas dibināta uz panākumiem Indigo krāsu rūpniecībā, seko izkārtojumu tipiskā japāņu pils pilsēta un ir slavena ar ikgadējo Obon kultūras deju festival.Tokushima pilsētas zemes masa ir aptuveni 191 km kvadrātā, un ir galvaspilsēta Tokušima prefektūra par Sikoku salā Japānā. Tokushima pilsēta atrodas ziemeļaustrumu jomā Tokushima prefektūras pie mutes Yoshino upes. Tokushima tika izstrādāta saskaņā ar Hachisuka klana un parāda tipiskās pazīmes Japānas pils pilsētu. Tokushima pilsētas labklājība tika uzcelta uz spēcīgu indigo krāsu rūpniecībā. Mūsdienu pilsēta Tokušima dibināta gada 1. 1889. oktobris Pilsētu apkalpo Tokushima ostas ar prāmi saitēm uz Kitakjusju un Tokijā.

Prāmji uz un no Tokušima

okeāna Tokyu ir moderna flote standarta un ikdienas prāmju piedāvā visas ērtības jūs jebkad ir nepieciešams, lai baudītu relaksējošu braucienam, ieskaitot ērtas kajītes. Šie prāmji var pārvadāt līdz 401 pasažieriem un 75 automašīnām.

Nokļūšana Tokushima ostu

Osta atrodas aizveras uz Tokushima dzelzceļa stacija, kas ir savienojumi ar galvenajām pilsētām Japānā.

Ir autobusu pakalpojumi pieejami no priekšā Tokushima stacijā pie autobusu pieturas numurs 4. uz prāmju ostas. Atiešanas laiki ir 10:30 un 13:20. Izmaksas ir 200 jenu.

Tokushima Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Ocean Tokyu Ferry

Tsudakaigancho, 9-5, Tokushima, Tokushima Prefecture, Japan