Tobermory Prāmju osta

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Tobermory ir vienīgais Burgh uz Isle of Mull, iekšējā Hebrides. Prāmji uz Tobermory ir pieejami no Kilchoan kontinentālajā Skotijā. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Tobermory un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Tobermory Prāmju osta
  • Tobermory Prāmju osta
  • Tobermory Prāmju osta

Prāmji uz un no Tobermory

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Tobermory. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Tobermory ostu iekārtām

Tobermory pilsēta ir balstīta ap ostu, lai jūs atradīsiet visas ērtības jūs varētu nepieciešams tuvumā, ieskaitot veikali, bankas, restorāni un izmitināšanu.


Nokļūšana Tobermory

ar auto
of Mull Isle ir mazs un viegli orientēties. Galvenais A849 ceļš ved uz Tobermory.

Ar prāmi
Tobermory ir viegli piekļūt no Kilchoan ar ko CalMac Ferries sniegtajiem pakalpojumiem. Kilchoan uz Tobermory prāmja maršruts ir pieejams pasūtīt pie AFerry.


Par Tobermory

Pirmā lieta, jūs paziņojums par Tobermory, kad jūs sasniedzat ostas ir krāsains ēkas, ieskauj ostas, kurā bērni un vecāki var atpazīt no populāru bērnu programmas Balamory. Pilsētā ir labs klāstu veikalos, viesnīcās un citās tūristu mītnēs. Osta ir rosīgs ar zvejas laivas un jahtas nodrošinot romantisku iestatījumu.

Rezervējiet prāmi uz Tobermory no Portavadie vai Lochranza vienkārši un droši ar AFerry.

Tobermory Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Main Street, Isle of Mull, PA75 6NU, Scotland