Tirrenia Prāmji

Tirrenia
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Tirrenia prāmi uz Horvātiju, Itāliju un Sardīnijā. Tirrenia prāmji piedāvā kaut ko ikvienam, lai padarītu savu šķērsošanu ar tiem patīkamu un ērtu. AFerry vienmēr jaunākās piedāvājumus un īpašos piedāvājumus Tirrenia prāmjiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Tirrenia prāmjus uz Neapoli, Palermo, Porto Torres un daudz ko citu. Visiem Tirrenia prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 90 minūtes (Genova 120 minūtes) pirms izbraukšanas.

Maršruti:
18
Īsākais šķērsojums:
Arbatax - Cagliari
5 h
Populārākais maršruts:
Genoa - Porto Torres
Lētākais:
Porto Torres - Genoa
327 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 2
 • Rezervēts: Tr, 2.9.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 11.9.2020.

Tirrenia Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Genoa - Porto Torres
(Tirrenia di Navigazione)
365 €
 • Rezervēts: Ce, 3.9.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 27.9.2020. - Se, 10.10.2020.
 • Mikroautobuss + 1
Porto Torres - Genoa
(Tirrenia di Navigazione)
327 €
 • Rezervēts: Tr, 2.9.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 11.9.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Uz kuģa Tirrenia prāmji

  Visi Tirrenia Prāmji nodrošina fantastisku klāstu borta iekārtām. Daži no tiem ir luksus atpūtas telpas, centrālā zona ar panorāmas skatu, bārs zāle, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, iepirkšanās un izklaides rajoniem. Ir arī plašas kajītes iekārtotas pēc augstākajiem standartiem.


  Par Tirrenia prāmjiem

  Lielākā Tirrenia prāmji flotes veido pavisam jaunu ātri super prāmjiem, kas var pārvietoties līdz pat 30 mezgli, kas nodrošina īsus un ērtas šķērsošanas uz Itāliju - Sardīnija, Neapole - Palermo, Cagliari -Palermo un Kaljari - Trapani.


  Video

  Tirrenia YouTube Video