Tiree Prāmju osta

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

  • Tiree Prāmju osta
  • Tiree Prāmju osta
  • Tiree Prāmju osta

Par Tairi

Tairi ir visvairāk rietumu daļa Inner Hebrides salām. Atšķirībā no dažiem citiem Skotijas salās tas ir ļoti dzīvoklis - patiesībā tas nav daudz virs jūras līmeņa. Ideāls kājāmgājēji, kuri nevēlas celms sevi pārāk daudz. Sala ir slavena arī ar augstāko līmeni saules Britu salās. Faktiski, kopumā laika apstākļi, neskatoties uz to, ko jūs varētu vispirms domā, ir ļoti viegla. Golfa straume nozīmē, ka sals ir retums un ka vasaras vakaros ir silts un patīkams.

Jūs atradīsiet arī skaistas ilgi smilšu pludmales, lai izpētītu, un tāpēc, ka sala ir diezgan vējains, tas ir arī liels vēja ģeneratoru sērfotājiem. Ainava nesabojātu, un jūs atradīsiet pārpilnība putniem un citiem savvaļas dzīvniekiem, kā jūs pārgājiens gar garo neskarto piekrasti šajā burvīgs un saulains Skotijas salu.

Tiree Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Scarinish, Isle of Tiree, PA77 6TN, Scotland