Tinos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tinos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Tinos ar AFerry. Jūs varat izmantot Tinos veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Tinos līdz Andros, Ios Mykonos, Naxos, Paros, Santorini, Serifos un Syros bet prāmju prom no Kiklādu bura Pirejas un Rafina.

Tinos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Tinos darbina ar Blue Star Ferries, Cyclades Fast prāmji, Golden Star Ferries, Hellenic Seaways un jūras Jets. Jo 5 prāmju kompānijas darbojas un no Tinos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Tinos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Blue Star Ferries un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Tinos ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tinos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Tinos Prāmji
  • Tinos Prāmji
  • Tinos Prāmji

Par Tinos

Tinos prāmju osta atrodas uz lielākā no Grieķijas salām Vidusjūrā. Tinos ir daļa no Kiklādu salām. Tinos ir lielā mērā Vidusjūras klimats ar siltām un sausām vasarām un mitrām ziemām. Tinos ir slavena ar baznīcas Panagia Evangelistria slaveniem par brīnumaino ikonu Jaunavas Marijas, ka tā pieder. Katru gadu augustā, tūkstošiem svētceļnieku apmeklēt Tinos īpaši apmeklēt baznīcu.

Par 80 vai tik vējdzirnavas, 1000 mākslas baloža mājiņas un skaisti mazi ciemati un tradīcijas marmora kokgriezumi, jo tās bagāto resursu marmora un granīta padara Tinos daudz interesantu vietu apmeklēt neatkarīgi no rādītājiem skaistas pludmales uz salas.

Volax ciemats salas Tinos atrodas amidst daži no visvairāk apdullināšanu ainavas. To ieskauj Pyrgos kalni, kas ir visskaistākie zaļā marmora kalni Grieķijā. Visas ciematu Tinos ir saistīta ar kaimiņu ciematiem ar akmens celiņiem un tikai atdalītas ar akmens sienām celta ap tiem.

Prāmji uz un no Tinos

Anek Lines flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Ja ceļojat ar Aegean Speed Lines , borta pakalpojumi ietver virkni kafijas un uzkodu bāri, suvenīru un dāvanu veikals, gaisa kondicionieri, atpūtas zonās, televizori, smēķēšanas vietās ārpus atpūtas zonas, bezvadu interneta pieslēgums un pieeja invalīdu visā.

borta ar Blue Star Ferries , jūs varat sagaidīt, lai atrastu dažādas kafejnīcas, dāvanu veikals, un atvērtu klāja bārs .

Golden Star Prāmji darbojas viens kuģis, uz Superferry II . Kuģis ir pilnībā aprīkots ar WiFi un satelīta televīziju visā kuģa. Uz klāja jūs atradīsiet beznodokļu veikali, kafejnīca, mājas kino un masāžas krēsli. Kuģis var uzņemt līdz pat 1,630 pasažieriem, 250 automašīnas un tas ir ratiņkrēslā.

Jūras Jets run 9 ātrgaitas prāmji savā flotes: Tera Jet, Champion Jet1, Champion Jet2, Jūras Speed Jet, Masterjet, Megajet, High Speed Jet. Seajet 2 un Superjet. Visi prāmji ir ātri un nodrošina labus savienojumus starp dažādām salām un Grieķijas cietzemi.

Tinos ostas iekārtām

Tinos ir divas atsevišķas ostas par pēdu pasažieru satiksmi un pasažieriem ar transportlīdzekļiem. Prāmju ostas ir tikai aptuveni 800 metru attālumā no pilsētas centra, kur var atrast dažādas ērtības. Prāmji no Tinos doties uz tuvējo salu Mykonos, Piraeus, Rafina, Andros un Syros.

Tinos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Agoudimos

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Aegean Speed Lines

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Blue Star Ferries

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Blue Star Ferries

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Cyclades Fast Ferries

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Golden Star Ferries

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Hellenic Seaways

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis St., Tinos, Greece

Sea Jets

Tinos Port, Epar.Od. Tinou-Kallonis, Tinos 842 00, Greece