Tilos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tilos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Tilos ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejami no Tilos uz Nisyros, Rodas un Symi.

Tilos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Tilos darbina ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Tilos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Tilos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Tilos prāmju ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tilos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Tilos Prāmji
  • Tilos Prāmji
  • Tilos Prāmji

Par Tilos

Tilos ir maza sala grieķu Dodecanese salu grupa, kas atrodas starp Kos un Rhodes. Galvenais osta salas Tilos ir pilsēta Livadia, mazu zvejas ostas, kas ir īpašu prasību slavu; kauli no aizvēstures rūķu ziloņu tika atrasti pilsētas Kharkadio Cave. Pa ceļam ārā no pilsētas, ir arī iespaidīgas drupas venēciešu pils Mesaria.

Tilos sevi ir pazīstama ar savu unikālo draudzīgu atmosfēru un pārpilnību vietējo savvaļas, tostarp zivīm un putniem; Sala ir pastaigas un rezervāti ir perfekta darbība, ja jums patīk daba un ārā. Tāpat kā vairums citu pilsētām Grieķijas salās, Livadia un kapitāla Megalo Chorio ir fantastiski krodziņi un kafejnīcas, kas palīdz absorbēt grieķu kultūru, kalpojot vietējos speciālo pārtiku un tradicionālo grieķu ēdienus.

Prāmji uz un no Tilos

Blue Star Ferries borta pakalpojumiem visiem kuģiem iekļauj kafejnīca, dāvanu veikals, un atvērtu klāja bārs.

Dodekanisos Seaways nodrošina aviosabiedrības stils sēdvietu viņu fastcraft katamarānu kuģiem. Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.

Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways abi piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas uz Tilos prāmjiem, un jūs varat izmantot šos rezervējiet tiešsaistē, vienkārši un droši ar AFerry.

Tilos ostu iekārtām

Ir ierobežots pakalpojumi ostā pati par Tilos, tomēr pilsēta ir tieši pie ostas un tuvējiem iekārtām pirms došanās vai pēc ierašanās ietver publisko telefonu, ATM un pasta nodaļa.

Nokļūšana Tilos

Ir neliela ceļu tīkls Tilos, kā arī nelielu automašīnu un motociklu nomas uzņēmums, uz salas, kas nozīmē, ka tas ir viegli ceļot ātri un viegli pa salu. Tomēr, tā kā daži skati uz salas ir sasniedzams ar automašīnu, ir gatavi iet, lai dažās vietās, kā arī.

Ir ļoti laba autobusu satiksme uz salas, kas apstājas daudzās vietās uz salas ieskaitot lielākām pilsētām, pludmalēm un dažām apskates vietām. Autobusa pakalpojums aizņemts vasaras mēnešos ir ievērojami palielinājies.

Tilos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Livadia, Limani Tilou, 85002, Greece

Blue Star Ferries

Livadia, Limani Tilou, 85002, Greece

Dodekanisos Seaways

Livadia,Limani Tilou, 85002, Greece