Terracina Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Terracina ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Terracina līdz Ponza.

Terracina Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Terracina ir vada NLG. Kad jūs meklēt prāmi uz Terracina, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Terracina prāmji ar NLG ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Terracina būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Terracina Prāmji
  • Terracina Prāmji
  • Terracina Prāmji

Par Terracina

Terracina ir pilsēta provincē Latina un ir tikai 35 jūdzes uz dienvidaustrumiem no Romas ar auto. Jūs atradīsiet skaistas pludmales un brīnišķīgus skatus tur. Pilsēta ir pilna ar vēsturi, ar apdullināšanu romiešu arhitektūra visapkārt. Terracina ir pilsēta rietumu krastu Itālijā. Tas ir tikai 35 jūdžu brauciena attālumā no Romas, un būtu lieliska diena, ceļojums vai pilsētu apstāties pie ekskursijā Itālijā. Pilsēta ir ļoti burvīgs un ir daudz vēstures un romiešu arhitektūra. Ceļi ir šaurs un izgatavoti no bruģakmeņiem, ir drupas mozaīkas klātā Capitolium, rātsnams, katedrāle, romiešu templis un daudzas citas drupas, lai izpētītu.
Tas arī ir fantastiska pludmale pa visu pilsētu. Lai gan populārs, jo izmēru pludmales jums nevajadzētu atrast pārāk pārpildīts. No pilsētas jums būs arī labākais skats uz Mount Circeo - robains roka veidošanos pieaug no jūras. Daudzi apmeklētāji patīk vērot saullēktu pār kalna Circeo, jo tā piedāvā brīnišķīgu skatu.

Prāmji uz un no Terracina

Navlib veido parka 10 hydro-piedzen sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu.

Terracina ostu iekārtām

Pēc Terracina prāmju ostas Jūs atradīsiet nelielu autostāvvietu un kafejnīcu .

Darba ostai Terracina

jūs varat braukt uz ostu diezgan viegli, vai arī, ja jums nav auto autobusu vai taksometru aizvedīs jūs tur. Tātad, rezervēt prāmi uz vai no Terracina vienkārši un droši ar AFerry

Terracina Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Navlib

Via del Molo, 40, 04019, Italy