Lietošanas noteikumi

Noteikumi Website izmantošanas

AFerry.lv ( " vietne ") ir vieta vada AFerry Ltd nodibināta sabiedrība ar ierobežotu Anglijā un Velsā ar numuru 04127327 . Mūsu juridiskā adrese un galvenais tirdzniecības adrese ir 2morrow Court Appleford Road, Sutton Courtenay, Oxfordshire, OX14 4FH ( "mēs", "mums", "mūsu" vai "Uzņēmums" ). Mūsu PVN maksātāja numurs ir GB151686500 .

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat šiem lietošanas noteikumiem, un jūs piekrītat tos ievērot bez kvalifikācijas. Ja jūs nepiekrītat ar kādu daļu no šiem noteikumiem, jūs nedrīkstat izmantot Vietni jebkādā veidā vai veikt rezervāciju

Visiem rezervācijas pieprasījumus pieteiksieties savā AFerry konts un nosūtīt mums ziņu. Ziņojumi tiek nosūtīti tieši uz mūsu klientu apkalpošanas komanda, un padomdevējs būs uz rokas, lai palīdzētu jums, cik ātri vien iespējams.

Ir arī citi noteikumi, kas attiecas uz jums

Šie lietošanas noteikumi attiecas uz šādiem papildu nosacījumiem, kas attiecas arī uz jūsu izmantot mūsu vietni:

Izmaiņas Noteikumiem

Mēs varam mainīt šos noteikumus laiku pa laikam bez iepriekšēja paziņojums jums. Turpinot izmantot Vietni šādas izmaiņas uz šiem noteikumiem, ir jūsu piekrišanu šādām izmaiņām. Katru reizi, kad jūs vēlaties izmantot mūsu vietni, lūdzu, pārbaudiet šos terminus, lai nodrošinātu, jūs saprotat noteikumus, kas piemērojami tajā laikā.

apturēšana vai atcelšana

Mūsu vietne ir pieejama bez maksas .

Mēs negarantējam, ka mūsu vietne, vai jebkurš saturs uz to, vienmēr būs pieejama vai bez pārtraukumiem. Mēs varam apturēt vai anulēt vai ierobežot pieejamību visu vai kādu daļu no mūsu vietnes uzņēmējdarbības un ekspluatācijas dēļ. Mēs centīsimies sniegt jums saprātīgu paziņojumu par jebkuru apturēšanu vai anulēšanu.

Jūs esat atbildīgs arī par to, ka visām personām, kas piekļūst mūsu vietni, izmantojot savu interneta pieslēgumu, ir informēti par šiem lietošanas noteikumiem un citiem piemērojamiem noteikumiem, un nosacījumi, un ka tās atbilst tiem.

Konta informācija

Ja vēlaties, vai jums ir sniegta, ir lietotāja identifikācijas kodu, paroli vai jebkurš cits gabals informāciju kā daļu no mūsu drošības procedūras, jums ir pret šāda informācija ir uzskatāma par konfidenciālu. Jums nedrīkst izpaust to nevienai trešajai personai.

Mums ir tiesības izslēgt jebkuru lietotāja identifikācijas kodu vai paroli, vai jums jāizvēlas vai piešķirtas ar mums jebkurā laikā, ja mūsu pieņemamā atzinumā esat nav ievērojis kādu no šo noteikumu izmantošanas noteikumus.

Ja jūs zināt, vai ir aizdomas, ka kāds cits par tevi zina savu lietotāja identifikācijas kodu vai paroli, jums ir nekavējoties jāpaziņo mums, izmantojot savu AFerry konts .

Autortiesības un preču zīmes.

Mēs esam īpašnieks vai licenciāts visas intelektuālā īpašuma tiesības mūsu vietni, un publicēto materiālu par to. Šī vietne un nosacījumu saturu, ieskaitot tekstu un grafikas ir pakļauta autortiesību likumi un to nedrīkst kopēt, reproducēt, pārpublicēt, augšupielādēt, publiskot, pārsūtīt vai izplatīt bez mūsu iepriekšējas rakstiskas atļaujas. Taču Jūs varat izmantot saturu no vietnes personiskai un nekomerciālai lietošanai.

ietvertas Vietnes materiāls ir mūsu īpašums, vai īpašums mūsu partneriem (ja identificēti kā pieder trešajām personām). Nosaukums AFerry un jebkuras citas zīmes, logotipi un grafikas AFerry Ltd redzams uz vietas ir mūsu reģistrētas preču zīmes vai preču zīmes mūsu filiālēm. Jums nav atļauts izmantot šīs preču zīmes bez mūsu apstiprinājuma. Pārējie uzņēmumu un produktu vai pakalpojumu nosaukumi redzams uz vietas, var būt preču zīmes ir to attiecīgo īpašnieku īpašums.

Site Izmantojiet

Jūs varat izmantot tikai šo vietni, lai veiktu likumīgas rezervācijas vai pirkumus un neizmanto šo vietni jebkādiem citiem mērķiem, ieskaitot, bez ierobežojuma, jebkāda spekulatīva, nepatiesa vai krāpnieciska rezervāciju vai jebkuru atrunu prognozējot pieprasījuma ir aizliegta.

jūs piekrītat, ka jums nebūs pārsūtīt vai nodot jebkurā tīmekļa lapas, datu vai saturu atrodama šajā vietnē uz jebkuru citu datoru, serveri, mājas lapā vai citā informācijas nesējā masveida izplatīšanai vai izmantot jebkurā komercuzņēmuma. Jūs piekrītat, ka jums nebūs izmantot jebkuru ierīci vai programmatūru, lai traucēt vai mēģināt traucēt pareizai darbībai šajā vietnē.

Jūs varat izmantot mūsu vietni tikai likumīgiem mērķiem. Jūs nedrīkstat izmantot mūsu vietni nekādā veidā, kas pārkāpj jebkuru piemērojamo vietējo, valsts vai starptautiskos tiesību aktus vai noteikumus, vai jebkādā veidā, kas ir nelikumīga vai krāpnieciska, vai ir kāds nelikumīgu vai krāpniecisku mērķis vai sekas.

nedrīkst apzināti nosūtīt nekādus datus, sūtīt vai augšupielādēt jebkuru materiālu, kas satur vīrusus, Trojas zirgus, tārpus, laika bumbas, taustiņu glabātāji, spiegprogrammatūru, Adware vai citas kaitīgas programmas vai līdzīga datora kodu, kas paredzēti, lai negatīvi ietekmēt darbību jebkura datora programmatūras vai aparatūras.

jūs piekrītat, ka tūrisma pakalpojumu rezervēšanas iespējas šajā vietnē tiek izmantotas tikai, lai veiktu likumīgas rezervācijas vai iegādes jums vai citai personai, par kuriem jūs esat pilnvarots rīkoties.

Jūs saprotat, ka ļaunprātīga lietošana tūrisma pakalpojumu rezervācijas iekārtām Vietnes var izraisīt jums ir liegta piekļuve šādām iekārtām.

atbilstoši spēkā esošajiem likumiem, mēs nepieņemam jebkādu atbildība par savu spēju piekļūt vai izmantot vietni jebkurā laikā, jebkurā pārtraukuma šajā piekļuvi vai nespēju pabeigt jebkuru darījumu. Mēs negarantējam, ka vietne ir brīva no datorvīrusiem, kļūdām vai citām īpašībām, kas var radīt zaudējumus vai kaitējumu.

Vietnes saturs

Mēs sniedzam vispārīgu informāciju par vietni nolūkā tikai vadlīnijas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs jebkurā brīdī var mainīt jebkuru no vietnes vai tās satura aspektu, tostarp pieejamību operatoru, funkcijas, informācijas, datu bāzē vai saturu. Jo īpaši attiecībā uz pasēm, vīzām, un vakcinācijas prasībām, mēs negarantējam, ka šī informācija vienmēr ir aktuāla, un tā ir jūsu atbildība, lai nodrošinātu, ka jūs saprotat, un atbilst visiem attiecīgajiem pases, vīzas un vakcinācijas prasībām.

mēs negarantējam, ka informācija par šo vietni (ieskaitot, bez ierobežojuma cenas, aprakstus vai datumi), ir brīva no kļūdām vai nolaidību, bet mēs izmantosim visas saprātīgās pūles, lai izlabotu kļūdas vai nepilnības, cik drīz vien iespējams pēc tam, kad tie ir mūsu uzmanības lokā. Vietne var ietvert informāciju, pārskatus un materiālus augšupielādētās citu vietnes lietotāju, tostarp ziņojumu dēļi un tērzētavās. Šī informācija un šie materiāli nav pārbaudījusi, vai mums apstiprināts. Par citiem lietotājiem izteikti mūsu vietnē viedoklis neatspoguļo mūsu uzskatus un vērtības

Ja vēlaties sūdzēties par informāciju un materiāliem, augšupielādē citiem lietotājiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot jūs AFerry konts .

saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm.

vietne satur hiper saites uz ārējām tīmekļa vietnēm, kas pieder trešajām pusēm, kas darbojas. Mums nekādu atbildību attiecībā uz precizitāti, pilnīgumu un kvalitāti ietvertās šādās trešo pušu vietnēm informāciju. Jebkurš un visi saturu par šādu trešo pušu vietnēm neatspoguļo produktus, pakalpojumus vai mūsu sagatavoto informāciju. Jums vajadzētu virzīt jebkuras bažas par ārējām saitēm uz vietnes tīmekļa pārzini šādas vietas, ja vien ārējā saite satur būtiskas kļūdas, tad, lūdzu, informējiet mūs pa AFerry konts .

Kura valsts likumi attiecas uz visiem strīdiem?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šiem lietošanas noteikumiem, to priekšmetu un to veidošanos, regulē Anglijas likumiem. Jūs un mēs abi piekrītam, ka tiesas Anglijā un Velsā būs ekskluzīva jurisdikcija, izņemot, ka, ja esat iedzīvotājs Ziemeļīrijā jums var arī uzsākt tiesvedību Ziemeļīrijā, un, ja jūs dzīvojat Skotijā, jums var arī uzsākt tiesvedību Skotijā .