Termoli Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Termoli ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Termoli uz Tremiti.

Termoli Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Termoli kuras ekspluatē pēc NLG. Kad jūs meklēt prāmi uz Termoli, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Termoli prāmji ar NLG ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Termoli būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Termoli Prāmji
  • Termoli Prāmji
  • Termoli Prāmji

Par Termoli

Termoli atrodas gar Adrijas jūras piekrastē Itālijas provincē Campobasso. Pilsēta ir pazīstama kā zvejas pilsētu un kā jauki piejūras kūrortā. Termoli ir labi atjaunota vecpilsētu. Vecpilsētā atradīsiet Pārbūvēts māju dažādās pasteļtoņos, katedrāle, kā arī pili. Termoli ir gleznainas pludmales un tīrus ūdeņus. Gar pludmali atradīsiet palmas, restorāni un bāri.

Prāmji uz un no Termoli

Navlib veido parka 10 hydro-piedzen sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu.

Termoli ostu iekārtām

Termoli prāmju osta nav daudz iespējas. Tomēr ir autostāvvieta, un, ja jūs to vēlaties būt dažas ēdienu vai dzērienu, pirms jūs vienmēr varētu apmeklēt kafejnīcu vai restorānu pilsētā pirmā.

Nokļūšana ostā Termoli

Jūs varat novietot savu automašīnu Termoli prāmju ostas, padarot to viegli tiem, kas ceļo ar automašīnu. Prāmju osta ir tikai 10-15 minūšu gājiena attālumā no dzelzceļa stacijas. Tātad, rezervēt prāmi uz vai no Termoli vienkārši un droši ar AFerry.

Termoli Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tirrenia di Navigazione

Interno Porto - Molo Di Nord Est, 86039 - Termoli, Italy