Termini Imerese Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Termini Imerese Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi Termini Imerese ar AFerry. Prāmji uz Termini Imerese, Sicīlijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Termini Imerese no Civitavecchia un Napoli.

Termini Imerese Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Termini Imerese darbina ar Grandi Navi VELOCI. Kad jūs meklēt prāmi uz Termini Imerese, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Katānijas, Mesīnas un Palermo lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Termini Imerese prāmji ar Grandi Navi VELOCI ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Termini Imerese būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Termini Imerese Prāmji
  • Termini Imerese Prāmji
  • Termini Imerese Prāmji

Par Termini

Termini Imerese prāmju osta atrodas Sicīlijas ziemeļu piekrastē, kas ir mazāk nekā 40 km uz austrumiem no galvaspilsētas, Palermo, un darbojas kā alternatīvu ostas līdz pašai Palermo. Uzcelta vēsturiskā zonā apdzīvota kopš acnicent laikiem, Termini Imerese ir maza, bet apburoša Sicīlijas pilsēta, ar lielu vēsturi, mākslu un kultūru. Senās Himera drupas (daļa no Grieķijas), ir tikai 5km attālumā, un pilsēta ir mājvieta daži jauki restorāni, kā arī daži smalkas baznīcās.

Termini Imerese ostu iekārtām

parocīgi tuvu Termini Imerese pilsētas centra, visi vietējie ērtības ir tuvu pie rokas terminālu, kas pats par sevi ir pamata pasažieru iespējas.

Nokļūšana Termini Imerese

lai gan uz E90 šosejas (Palermo/Katānija šosejas), veic Agglomerato INDUSTRIALE krustojumam un sekojiet norādēm `Porto".

Termini Imerese ir dzelzceļa stacija tuvu lai pilsētas centrā, un tikai nelielā attālumā no ostas. Ir regulāras savienojumus no tuvējā Palermo.

Termini Imerese Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Grandi Navi Veloci

Lungomare Cristoforo Colombo, 90018 Termini Imerese, Italy