Terceira / P. Vitoria Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Terceira/P. Vitoria Maršruti

Book prāmi uz Terseira/P. Vitoria ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Azoru salas ir pieejami no Terseira/P. Vitoria uz Pontadelgadā un V. Praia.

Terseira/P. Vitoria Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Terseira/P. Vitoria ir vada Atlânticoline. Kad jūs meklēt prāmi uz Terseira/P. Vitoria, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Terseira/P. Vitoria prāmji ar Atlânticoline ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļojot uz Terseira/P. Vitoria būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Terceira / P. Vitoria Prāmji
  • Terceira / P. Vitoria Prāmji
  • Terceira / P. Vitoria Prāmji

About Terceira/P. Vitoria

Terseira/P. Vitoria ir otrais garākais tilts Brazīlijā un savieno pilsētas Vila Velha un Vitoria par Brazīlijas dienvidaustrumu piekrastē. Tilts aptver Vitoria līci piedāvā plašs skats uz līci. Vairāk nekā 58.000 transportlīdzekļiem šķērsot tiltu dienā. Vitoria ir galvaspilsētu Espírito Santo valsts un ir pazīstama ar savām smilšu pludmalēm, piemēram Camburi un Curva da Jurema.

Terceira/P. Vitoria Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlânticoline

Cais - Praia Vit.ª, 9760 - Praia da Vitória, Ilha Terceira, Portugal