Tayinloan Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Tayinloan ir lielākais ciems Largieside jomā ragu, rietumu krastā ragu pussalas, 20 jūdzes uz dienvidiem no Tarbert. Prāmji no Tayinloan savienojumu kontinentālo Skotiju ar Isle of Gigha, iekšējā Hebrides. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Tayinloan un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Tayinloan Prāmji
  • Tayinloan Prāmji
  • Tayinloan Prāmji

Prāmji uz un no Tayinloan

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Tayinloan. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss. ir pieejams pie ostas aptuveni 20 automašīnām


Tayinloan ostu iekārtām

bezmaksas autostāvvieta. Netālu no tualetes telpas ir nodrošināts, un ir tējnīca apkalpo karstos un aukstos dzērienus un uzkodas.


Nokļūšana Tayinloan osta

Ar auto
Tayinloan atrašanās vietu uz ragu pussalā ir grūti sasniegt ar auto. Prāmju pakalpojumus no Caledonian MacBrayne veikt attālos rajonos, piemēram, Tayinloan vieglāk pieejamu.

Ja jau uz ragu pussalas, galvenais A83 ceļš iet cauri Tayinloan.

Ar autobusu
926 autobusu no Tarbert pietur 250 metru attālumā no ostas Tayinloan.


Par Tayinloan

vienādā attālumā no Tarbert un Campbeltown, un prāmju pakalpojumus Gigha, Tayinloan ir lieliski piemērota, lai izpētītu ragu pussalā un skotu Isles. Ar to teica, ka ir arī daudz piedzīvot pati Tayinloan; ieskaitot neskartas pludmales, milzīgo dabas mežiem un daudzveidīgu savvaļas dzīvniekiem.

Rezervējiet prāmi uz Tayinloan no Gigha vienkārši un droši ar AFerry.

Tayinloan Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

The Ferry Terminal, Tayinloan, By Tarbert, Argyll , PA29 6XG, Scotland