Prāmji uz Tasmānija

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus Tasmānijā no kontinentālās Austrālijas. Vienkārši noklikšķiniet uz izejošo Route lodziņā, lai redzētu maršrutus pašreiz pieejamos. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu Tasmania prāmi. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Tasmania prāmi

  Biļešu Tasmania prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu pie lapas augšpusē. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties zemāk, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz go .


  Vairāk par Tasmānijā

  Tasmania var būt valsts Austrālijas, bet tā ir kultūras un tradīcijas pati. Mazapdzīvoti salu, jums mierīgu, izolētas justies Jūsu uzturēšanās laikā ļauj izpētīt neskarto teritoriju un atrast dārgumus.

  decembra līdz martam, ir labākais laiks, lai dotos uz Tasmānijā, jo vasaras sezonā ir pilna aktivitātes, piemēram, ūdens sporta, kalnu riteņbraukšana, pārgājieni vai pat vienkārši atpūsties saulē.

  Tasmania ceļvedi

  Tasmania ir mazapdzīvota salu grupa ar neskartas ainavas un dārgumus, tikai gaida atklāts.

  affectionately pazīstams kā "Tassie", Tasmania ir plašas, neapdzīvotas plātnes tuksnesī, skaistas pludmales, un plaukstošu mākslas ainu. Visā apgabala dabas dārgumus dzīvo līdz savu rēķinu, ar riteņbraukšanu, bushwalking, smaiļošana un plostiem tikai dažas aizraujošas aktivitātes jūs varat darīt jūsu uzturēšanās laikā.


  Ceļošana Tasmānijā

  Self-drive ir vispraktiskākais veids, kā iegūt labāko no Tasmānijā. Atcerieties, braukt pa kreisi, un veikt derīgu autovadītāja apliecību visu laiku. Laukos, degvielas var nebūt pieejami agrāk 18:00 tāpēc tas ir kaut kas jāpatur prātā, plānojot savu dienu.

  Sabiedriskie autobusu pakalpojumi ir pieejami lielākajās pilsētās Hobārta un Launceton, kas darbojas starp 6am un pusnakts . Autobusi ar īsāku darba stundu darbojas mazākās pilsētās, tostarp Devonport kur prāmis no Austrālijas doki.


  Lietas, kas redzēt Tasmānijā

  Ja Jums ir, par piedzīvojumu, Tasmania nebūs pievilt jums. Uz zemes, jūs varat doties bushwalking, velosipēdu vai pārgājienā un izpētīt brīnumus vietējo savvaļas dzīvniekiem. Uz ūdens, pārbaudīt savas smaiļošana prasmes, pieredzi aizraušanās raftings vai pat iet pie sērfošanu. Ja augstums ir jūsu lieta, ir daudz iespēju, lai klinšu kāpšanas un pat deltaplānu!

  Tasmania ir labi piemērota augošiem kultūraugiem, jo bagāta augsne, tīrs gaiss un tīrs ūdens ir pieejams. Tas padara Tasmania top galamērķi gardēžiem, jo visi ēdieni ir vietējas izcelsmes. Izmēģiniet dažas vietējo pārtiku lauksaimnieku tirgi, bāri un restorāni.

  Ceļojums uz Tasmānijā ir pilnīga bez pacelt dažas suvenīrus un dāvanas saviem draugiem un ģimeni mājās. Sala ir izdevīgs pirkums mednieku debesis ar daudzām antikvariāts veikalos un tirgos. Hobart ir labākā vieta, kur doties, jo tirgus ir iestatīts uz skaisto krastmalu un piedāvā visu, sākot no apģērba garšīgs vietējiem gardumiem.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Tasmānija ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu.