darvas Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darva prāmju osta atrodas uz rietumu krastu Lolland, ideālā cilvēkiem, kuri vēlas apmeklēt tuvējo salu Langeland. Langelandstrafikken savienot divus ainaviski skaistās salas; Langeland un Lollande. Prāmji no darvas burāt uz dienvidiem līdz Spodsbjergai salā Langeland ar operatora LangelandsFærgen. Ar viegli izmantot rezervēšanas veidlapu AFerry, jūs varat viegli atrast pareizo prāmi jums.

Šeit varat atrast darvu prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

  • darvas Prāmji
  • darvas Prāmji
  • darvas Prāmji

Prāmji uz un no darvas

LangelandsFærgen šobrīd darbojas divus kuģus starp ostām Spodsbjergai un darvu, uz M/V friga Sydfyen , kas tika uzbūvēta Svendborg Skibsværft kuģu būvētavas 1984. gadā, un M/V Odin Sydfyen , kas tika uzcelta tajā pašā kuģu būvētavas divus gadus agrāk.

LangelandsFærgen piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par darvas prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Par darvas

Lolland sala atrodas uz rietumiem Falsteras, saskaras Vācijas Baltijas jūras krastā. Neskaitot Grenlandi Lollande ir trešā lielākā Dānijas sala aiz Jaunzēlandes un Funenā. Par Lollande, Falsteras un Mon salas, kopā ar tuvējām mazākām salām, ir pazīstams ar dāņiem kā "Dienvidu jūras salas".

Nokļūšana darvas

Darva atrodas rietumu krasts Lolland, piedāvājot labu galvenos autoceļu savienojumu ar pārējo salu.

darvas Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

LangelandsFærgen

Spodsbjergvej 20, Harpelunde, 4912, Denmark