Tarifa Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tarifa Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Tarifa ar AFerry. Prāmji uz Tarifa, Spānijā, ir pieejami no Marokas. Jūs varat veikt prāmi uz Tarifa no Tanger Ville un Tanger.

Tarifa prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Tarifas darbina ar FRS un Inter Shipping. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Tarifas salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Tarifa, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Algeciras, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Tarifa prāmji ar FRS un Inter Shipping ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu , un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tarifa būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Tarifa Prāmji
  • Tarifa Prāmji
  • Tarifa Prāmji

Par Tarifa

Tarifa ir Eiropas un Spānijas dienvidu osta. Tarifa prāmju osta atrodas centrā šīs burvīgās pilsētas un piedāvā prāmju pakalpojumus uz Maroku.

Lai Tarifa izbēgusi masveida tūrismu, tas joprojām ir populārs galamērķis, īpaši windsurfers kas ierodas Tarifa piedzīvot spēcīgas valdošie vēji no Atlantijas okeāna. Ir daudz ko darīt Tarifa, tai skaitā kalnu riteņbraukšana, sērfings, makšķerēšana, pastaigas un niršanas. Tarifa ir arī daudz ko piedāvāt pēc saules iet uz leju, ar daudziem bāriem, restorāniem un dinamiska naktsdzīve.

Tarifa lepojas 10km no balto smilšu pludmales un neskartā lauku un tas ir ideāls galamērķis tiem, kas vēlas, lai saņemtu prom no tā visa un atpūsties. Tarifa vecpilsēta ir arī viens no Tarifas galvenajiem objektiem; šauras bruģētas ieliņas un pilsētas sienas nodrošina skaistu vidi, kurā doties pastaigā. Citas apskates vērts redzēt Tarifa ietver arābu pili Guzman Bueno, iepazīšanās no 960 A.D .; krāšņais baznīca San Mateo, un La Alameda dārziem.

Prāmji uz un no Tarifas

FRS prāmji rēķinu sevi kā "Ātrākais Saite uz Āfriku", un viņi piedāvā ātrāko šķērsošanu uz Gibraltāra jūras šauruma, maršrutā no Tarifa līdz Tanger-Ville. Viņu prāmjiem ir moderni un labi aprīkota un uz klāja esat pārliecināts baudīt patīkamu un relaksējošu braucienu.

Inter Piegāde darbojas divas fastcraft kuģiem un no Tarifa - tie darbojas visu gadu, ar izlidošanu ik pēc divām stundām.

Tarifa ostu iekārtām

Tarifa Ferry Port piedāvā pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieriem.

Nokļūšana Tarifa

Tarifa prāmju osta atrodas uz dienvidiem no pilsētas, netālu no Avenida de la Constitución un Calle del Alcalde Juan Núñez.

Rezervējiet prāmi no Spānijas dienvidu ostas vienkārši un droši ar AFerry.

Tarifa Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

FRS

29 Calle de Guzman, 11380 Tarifa, Spain