Tārberta Loch Fyne Prāmju osta

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Tārberta ir idilliska ciemats un daudziem, vārti uz ragu pussalā. Tārberta var piekļūt no Portavadie otrā pusē Loch Fyne, un Lochranza par Isle of Bute. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Tārberta Loch Fyne un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

Lūdzu, ņemiet vērā: Ja meklējat ostā Tarbert par Isle of Harris, lūdzu, apmeklējiet mūsu Tārberta (Harris) .

  • Tārberta Loch Fyne Prāmju osta
  • Tārberta Loch Fyne Prāmju osta
  • Tārberta Loch Fyne Prāmju osta

Prāmji uz un no Tarbērta Loch Fyne

Caledonian MacBrayne (CalMac) Ferries darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem uz reisu no Tārberta Loch Fyne. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Tārberta Loch FYNE ostu iekārtām

Tārberta Loch Fyne osta ir Slipway un iespējas ir ierobežotas līdz autostāvvietai, kas spēj uzņemt 12 automašīnas, kur ir pieejama bezmaksas autostāvvieta. No ciemata centrs ir apmēram pusjūdzes attālumā, kur jūs atradīsiet newsagent un bankomāts.


Nokļūšana Tārberta Loch Fyne osta

Ar auto
A83 trašu no Tarbet in Loch Lomond visu ceļu uz leju, lai Campbeltown ar uz dienvidiem no ragu pussalā. Tārberta Loch Fyne atrodas uz A83 apmēram 60 jūdzes no Tarbet un 40 jūdzes no Campbeltown.

Ar prāmi
Tārberta Loch Fyne ir viegli piekļūt no Portavadie un Lochranza (Bute), ar ko CalMac Ferries sniegtajiem pakalpojumiem. Portavadie uz Tārberta Loch Fyne prāmja maršrutā un Lochranza uz Tārberta Loch Fyne pakalpojums ir gan pieejami, lai pasūtīt pie AFerry.


Par Tārberta Loch Fyne

Tārberta ir mazs ciems galvgalī East Loch Tarbert, rokas jūras rietumu krastā mutes Loch Fyne, Argyllshire, Skotijā. Galvenā iezīme Tarbert ir osta. Tas ir šaura ieeja, un ir droša un aizsargāta stiprinājums. No līča piekraste ir akmeņaina un klintis ir fringed ar jaunajiem egles, pats Tārberta ir skaista vieta. Draudzes baznīca atrodas tieši pilsētas centrā. Skatu osta ir drupas pils celta Roberts Bruce in 1326.

Rezervējiet prāmi uz Tārberta Loch Fyne no Portavadie vai Lochranza vienkārši un droši ar AFerry.

Tārberta Loch Fyne Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

The Ferry Slipway, Pier Road, Tarbert, Argyll, PA29 6UF, Scotland