Tārberta Prāmju osta

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Tārberta atrodas ielejā par Isle of Harris, ar dramatisko fona kalnos. Tārberta savieno Isle of Harris ar Ūiga par Isle of Skye. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Tarbert un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

Lūdzu, ņemiet vērā: Ja meklējat ostai Tarbert atrodas uz ragu pussalas kontinentālās Skotijā, lūdzu, apmeklējiet mūsu Tārberta Loch Fyne .

  • Tārberta Prāmju osta
  • Tārberta Prāmju osta
  • Tārberta Prāmju osta

Prāmji uz un no Tarbert (Harris)

Caledonian MacBrayne (CalMac) Ferries darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Tarbert. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Tārberta ostu iekārtām

Tārberta prāmju osta ir labi pasniedz ar tūrisma informācijas centru lielā autostāvvietā,, kases aparātu un kafejnīcā restorānā.


Nokļūšana Tārberta osta

Ar auto
galveno A859 ceļa uz Isle of Harris šķērso Tarbert, un prāmju ostas ir labi pamanāms.

ar prāmi
Tārberta ir viegli piekļūt no Ūiga uz Isle of Skye ar ko CalMac Ferries sniegtajiem pakalpojumiem. Ūiga uz Tarbert prāmja maršruts ir pieejams pasūtīt pie AFerry.


Par Tarbert

, kas atrodas starp ziemeļu un dienvidu Harris Tārberta ir lielisks sākums, no kurienes izpētīt salu . Tārberta pati par sevi ir skaista un rūpējas arī tūristiem ar lielu darbības tūristiem, tostarp tvīds tūres, aizraujošu pastaigām un atlases tējnīcas ar draudzīgu atmosfēru.

Rezervējiet prāmi uz Tarbert no Ūiga vienkārši un droši ar AFerry.

Tārberta Karte

Skatīt karti

Ostu adreses