Tao Mae Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tao Mae Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat pasūtīt prāmju no Tao Mae ar AFerry. Prāmju maršruti ir vada Samui Ferry. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervēšanas formu iepriekš rezervēt Tao Mae prāmis ar AFerry.

Tao sala, burtiski Turtle Island, kas atrodas Taizemes līča, dienvidos jūra, uz ziemeļiem no salas Phangan. Tā ir viena no populārākajām vietām pasaulē, lai praksē niršanu un tas nav īss iepirkšanās centru vai specializētiem centriem mācību un praksi niršanu. Sala ir arī galvenais vietne reproducēšanu zaļo bruņurupuču un hawksbills. Lietus sezona notiek no maija līdz novembrim.

  • Tao Mae Prāmji
  • Tao Mae Prāmji
  • Tao Mae Prāmji

Tao Mae Terminal

Operators Samui Ferry nodrošina prāmju pakalpojumus no Tao Mae Head mola uz salām Samui un Phangan. Piestātne atrodas South-West salas.

Kā tur nokļūt

Populārākās metodes transporta salas ir motocikli, velosipēdi un taksometri.


Tātad, rezervēt prāmi uz un no Tao Mae vienkārši un droši ar AFerry!

Par Koh Tao

Koh Tao ( "Turtle Island") ir sala Taizemē, kas ir daļa no Chumphon arhipelāga rietumu krastā Taizemes līci. Salas ekonomika ir vērsta uz tūrismu, īpaši niršanu. Kā jūs ieradīsieties uz prāmja pie Mae Haad mola, jūs redzēsiet skaistas tirkīza ūdens atbilstu palmu koku izklāta pludmales, ko ieskauj meža pauguri. Ir daudz veikali un stendiem, kur var iegādāties pārtiku un visu, kas nepieciešams pludmalei, tostarp niršanas aprīkojumu. Pārvietošanās Koh Tao ar kājām no Mae Haad Bay ir droša un viegli, lai gan uzmanība ir jāveic galvenajiem ceļiem.

Tao Mae Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 2, Mae Haad, Ko Tao, 84280 , Thailand