Tanger Med Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tanger Med Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Tanger Med ar AFerry. Prāmji uz Tanger Med, Marokā, ir pieejami no Francijas, Itālijas un Spānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Tanger Med no Algeciras, Barselonu, Dženovā, Malaga, Savona un Sete.

Tanger Med Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Tanger Med ir vada AML, Balearia, FRS, Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Lines, Inter Piegāde un Transmediterranea. Jo 7 prāmju kompānijas darbojas un no Tanger Med, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Tanger Med, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Hočeima, Seūtu un Melilju, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar AML un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Tanger Med ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tanger Med būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Tanger Med Prāmji
  • Tanger Med Prāmji
  • Tanger Med Prāmji

Par Tanger Med

Tanger Med atrodas apmēram 40 km no Tanžeras pilsētā un ir lielākā Āfrikas osta skatu uz Vidusjūru. Tas tika atvērts 2007. gadā, un tā atrodas pie Gibraltāra jūras šauruma. tas ir arī tuvu Spānijas pilsētas Ceuta kas ir tikai 20k, prom. Tās stratēģiskā atrašanās vietā uz Marokas coaste nearets uz Ibērijas Penisula padara to par galveno vietu prāmju maršrutus. No Tanger Med prāmju ostas atrašanās vieta tika izvēlēta tā, lai attālums starp Eiropu un Āfriku ir visīsākais, tikai 14 km attālumā. Šis milzīgais dziļūdens osta ir ideāls visiem savienojumiem, kas ierodas un atiet no Tangier. Lielākā daļa krustojumu veiktajiem Tangier pilsētas ostai tagad nodoti Tanžeras-Med.

Prāmji uz un no Tanger Med

Šodien vairums prāmju uzņēmumu buru ostu Tanžeras Med. Tomēr daži uzņēmumi vēl joprojām iet uz ostu Tanžeras City.

Tanger Med ostu iekārtām

Gājēju pasažieriem piekļūt ostu Tanger Med caur vārtiem 2. Tas aizvedīs uz prāmja termināls kur atrodas biļešu logiem. Atspole tad nodod gājēju pasažieriem pirms iekāpšanas zonā. Pasažieri ar automašīnu piekļūt ostas caur vārtiem 3.

Nokļūšana Tanger Med prāmju osta

Ar autobusu un vilcienu: Ir autobuss no Tanžeras pilsētas ostas Tanžeras Med ostas katru stundu no 06:00 līdz 22: 00, šis transports ir bez maksas pasažieriem ar biļetēm. Taksometri ir pieejami arī. pastāv regulāras dzelzceļa saites starp Tangier Ville staciju un Ksar Sghir staciju. Atspole tad nodod Ksar Sghir uz Tangier Med ostas. Par nodošanas ilgums ir 10 minūtes,

Ar auto:.. Tanger Med prāmju osta ir tieši savienots ar autoceļu tīklu ar tiešu pieeju A4

Tanger Med Karte

Skatīt karti

Ostu adreses