Tanger Ville Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tanger Ville Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Tanger Ville ar AFerry. Prāmji uz Tanger Ville, Marokā, ir pieejami no Spānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Tanger Ville no Tarifa.

Tanger Ville Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Tanger Ville darbina ar FRS un Inter Shipping. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Tanger Ville, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Tanger Ville, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Seūtas un Tanger Med, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Tanger Ville, prāmjus ar FRS un Inter Shipping ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Tanger Ville būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Tanger Ville Prāmji
  • Tanger Ville Prāmji
  • Tanger Ville Prāmji

Par Tanger Ville

Tangier ir lielākā pilsēta ziemeļrietumu Maroku. Par Tanžeras Ville osta atrodas pilsētas Tangier pie ieejas Gibraltāra jūras šauruma. Tās atšķirības balts mazgāti pakalnā Medina (pilsētas sadaļa Raksturīgi, sienu ar šauru labirints līdzīgu ielām) ir daudz āra kafejnīcas, kas ir patīkama skatījumu uz Vidusjūru. Vēsturiski tā ir piesaistījusi mākslinieku, rock zvaigznes un rakstnieki, tikai 20 jūdzes no Spānijas ir ļoti pieejamu ceļotājiem uz un no Eiropas. Ietekmē Spānijas, Portugāles un Francijas kultūru. Šī "White City" ir gan vēsturi, kultūru un pasakains pludmales, lai atbilstu visiem.

Ostas koncentrējas uz pasažieru satiksmi kopš 2008. gada ar uzsākšanu ostas Tanger Med. Tangier ir lielākā pilsēta ziemeļrietumu Marokā un ir stratēģiski vārti starp Āfriku un Eiropu gadsimtiem ilgi. Par Tanger Ville osta atrodas ieejai šaurumā Gibraltāra ar visvairāk rietumu daļā pilsētas. No 2008. gada lielākā daļa satiksmes pie ostā Tangier tika pakāpeniski nodota jaunāku ostā Tanger Med, atbrīvojot Tanger Ville visu kravu pārvadājumu un ļaujot tam koncentrēties tikai uz pasažieru kuģiem un izpriecu kuģiem.

Tanger Ville ostas iekārtām

Ostas iekārtas ir pamata, bet pilsētā var atrast restorānus un veikalus utt No ostas Tangier, jūs varat doties uz pilsētas centru ar kājām vai ar taksometru. Ostas piedāvā autostāvvietu, kur varat atstāt savu automašīnu, un arī šajā pilsētā pastāv ilgtermiņa autostāvvietas.

atstājot kuģi prāmju ostā Tangier, var būt nedaudz lēns, jo rindas izraisa pasu kontroli un muita. Pārliecinieties, ka jūsu pase ir apzīmogots (un tas ir iekasēts savu iekāpšanas karti), uz klāja ar prāmi. Pēc muitas procedūrām, jūs ieradīsieties pie termināla, kur ir filiāle Banque Populaire kas pārdod dirhams un pieņem valūtu no lielākajā daļā valstu.

Kā tur nokļūt

Ir autobusi no daudzām pilsētām, kas ierodas pie Gare ROUTIERE (autoostas), ir autobusi no Rabatas, Casablanca, Fez, Marakešā un vairāk; daži no tiem aiziet līdz ieejas ostā, kas iet caur Gare ROUTIERE.

Ar automašīnu no līdz Tangier ir aptuveni 240 km pa N-6. No Kasablankas, attālums ir 330 km, ņemot ceļus A5, A6 un A1.

Tanger Ville Karte

Skatīt karti

Ostu adreses